Як бути з невикористаної частиною відпустки. Як правильно нарахувати оплату за лікарняним листком.

Згідно з російським трудовим законодавством, кожен співробітник має право щорічно використовувати відпустку тривалістю 28 календарних днів, причому це число можна ділити на частини. Якщо працівник був викликаний з відпустки достроково, він має право приєднати дні відпочинку до наступного або ж відгуляти їх в будь-який зручний для нього час. При звільненні за невикористані дні відпустки виплачується компенсація.
Інструкція
1
В першу чергу розрахуйте тривалість відпустки . Для цього визначте період роботи, за який покладається відпочинок. Із загального числа виключіть дні відпустки без збереження заробітної плати (якщо кількість перевищила 14 днів), прогули.
2
Припустимо, співробітник відпрацював з 1 червня 2011 по 01 січня 2011 року. У липні він брав відпустку за свій рахунок, тривалість якого дорівнює 15 днів. Таким чином, цей місяць виключається із загального стажу. Співробітнику покладається відпустку за 6 місяців.
3
Якщо покладене число відпустки одно 28 календарних днів, нескладно визначити кількість днів відпочинку за один місяць. Проведіть прості математичні обчислення: 28 днів/12 місяців = 2,33 дня.
4
Отримане число днів відпочинку помножте на кількість місяців. Наприклад, 6 місяців * 2,33 дні = 14 днів (округляти можна тільки в більшу сторону). Тепер з цього числа відніміть то кількість днів, які ви вже відгуляли. Отримана кількість днів ви можете відгуляти в будь-який зручний для вас час. Для цього вам потрібно повідомити керівника і написати заяву. Або ж приєднаєте невикористані дні до наступного відпуску.
5
Обчисліть компенсацію за невикористані дні відпустки . Для цього ви повинні скласти всі виплати по трудовому договору, виключіть ті, які були виплачені у вигляді матеріальної допомоги. Визначте середньоденний розмір заробітної плати. Для цього загальну суму виплат розділіть на кількість відпрацьованих місяців, а потім на 29,4. Припустимо, співробітник за 6 місяців заробив 200000 р. Таким чином, 20000 р./6 місяців/29,4 = 1133,79 р. в день.
6
Отримане число помножте на невикористані дні відпочинку. Наприклад, працівник не відгуляв 10 днів від загального відпустки . Виходить, що йому належить компенсація, рівна 1133,79 р. * 10 днів = 11337,90 р.