Як почистити пічку.

Мікрохвильова піч - це невід'ємна частина будь-якої сучасної кухні. Вона значно полегшує кухонні клопоти. Тому бажання домогосподарок постійно утримувати мікрохвильовку в чистоті цілком резонно. Адже чиста мікрохвильова піч буде не тільки довго і безперебійно працювати, але і радувати погляд блискучою чистою поверхнею. Саме тому важливо дотримуватися всіх правил експлуатації цього кухонного приладу.
Інструкція
1
Пробій слюдяною прокладки, яка закриває розтруб випромінювача СВЧ, є поширеною причиною поломки печі. Уникнути цього ви можете за допомогою своєчасного видалення крапель жиру або інших рідин.
2
В якості другої поширеної причини, по якій виходять з ладу мікрохвильові печі, можна відзначити скупчення дрібних частинок їжі на нижній поверхні внутрішньої камери. Адже саме ці крихти можуть привести до появи відколів і тріщин на емальованій поверхні.
3
Безпосередньо перед чищенням камери для продуктів вийміть спочатку тарілку і підставку, потім видаліть сухою м'якою ганчіркою з камери всі крихти. Міцно прилип до поверхні печі крихти зскрібати не слід. Разом з рештою забрудненнями їх можна видалити ганчіркою, змоченою в розчиненому у воді засобі для миття посуду, що не містить абразивних речовин.
4
Далі протріть стінки камери, скло і дверцята печі. Тільки не протирайте з миючим засобом стінку печі, яка приховує за собою випромінювач НВЧ. Справа в тому, що потрапляння на слюдяну прокладку миючого засобу призведе до виходу техніки з ладу.
5
Тарілку і підставку мікрохвильовки нескладно відмити за допомогою будь-якого миючого засобу. Після чистки ретельно обполосніть всі частини під проточною водою і протріть їх насухо.
6
Відмиваючи панель управління мікрохвильової печі, також не користуйтеся абразивними засобами, інакше ризикуєте змити разом з небажаними забрудненнями всі написи, які присутні на панелі. Поверхня печі також не любить водних патьоків. Тому й ганчірочка, якою ви протираєте поверхню вашої мікрохвильовки, повинна бути добре віджатою.
7
Закінчивши відмивати корпус приладу, насухо його протріть. Саме мінімум води є основним принципом, який необхідно дотримуватися при чищенні будь мікрохвильової печі.
Корисна порада
Щоб полегшити догляд за приладом, протирайте його стінки одразу ж після приготування страви. Поки краплі жиру ще не застигли, їх дуже легко відмити; Користуйтеся по можливості спеціальної скляним посудом для мікрохвильовок з кришками. Закрита посуд не дозволить найдрібнішим шматочках їжі і краплях жиру розбризкується і осідати на стінках і стелі печі. В крайньому випадку, накривайте тарілку іншою тарілкою.