Як вибрати вид йоги.

Йога - це не фізкультура, швидше, світогляд, засіб досягнення гармонії душі, тіла, духу і розуму. Існує безліч напрямків йоги . Вибирайте для себе те, що більш підходить вам за станом здоров'я і темпераменту. Не бійтеся пробувати нові напрямки. Зрештою ви знайдете свою практику. А для початку - невеликий лікнеп.
Інструкція
1
Хатха-йогаЗаймітесь хатха-йогою, якщо ваша мета - досягнення вселенського умиротворення, гармонії, прийняття себе та світу. Цей вид йоги можна називати класичним. У ньому присутні статичні пози-асани, пранаями (дихальні вправи), медитативні практики.
2
Кундаліні-йогаКундаліні-йога має на меті розбудити сплячу енергію Кундаліні. Даний вид йоги більше підходить здоровим людям, оскільки деякі асани не так просто виконати, а ще складніше втриматися в певних позах протягом потрібного для досягнення ефекту часу.
3
Аштанга-йогаЕслі ви - непосида, рухлива людина, то аштанга-йога придумана спеціально для вас. Для цього напрямку характерна швидка зміна поз, високе фізичне навантаження, що припускає, що практикуючий знаходиться в хорошій формі.
4
Айенгара-йогаОтдайте перевагу цьому вид у практики, якщо ви ведете не дуже-то рухливий спосіб життя. Айенгара-йога - це повільно і з скрупульозною точністю виконуються асани. Пози нескладні, і тому практика підходить людям з будь-яким ступенем фізичної підготовки.
5
Віній-йогаЕслі вам необхідно позбутися наслідків фізичної травми, то віній-ога може стати найкращим вибором. Тут правильність виконання поз приноситься в жертву комфортним відчуттям. Віній-йога - самий щадний вид практики, що характеризується тим, що тут сама практика підлаштовується під тренується, а не навпаки.
Зверніть увагу
Не варто починати заняття йогою самостійно. Краще робити це під керівництвом інструктора в хорошому фітнес-центрі або центрі йоги. Деякі асани, будучи виконані неправильно, можуть серйозно зашкодити вашому здоров'ю.
Корисна порада
Займайтеся регулярно і по можливості щодня, приділяючи практиці 1-1,5 години. Тільки регулярні заняття дають воістину чудодійний ефект. Якщо ви не маєте можливості систематично практикувати йогу, то краще підберіть собі більш невимогливий вид фізичних навантажень: шейпінг, аеробіку, пілатес тощо.