Як Webmoney перевести на карту. Як з вебмані вивести гроші на карту Росєвробанк.

Безготівкові розрахунки, що здійснюються через електронні гаманці, дуже зручні. Однією з найпопулярніших електронних платіжних систем в Росії є Webmoney. Цю систему багато юридичні особи використовують для взаєморозрахунків. Якщо вам перерахували гроші на гаманець в системі Webmoney, перевести на карту віртуальну суму ви зможете, прив'язавши його до своєї банківської картки.
Інструкція
1
Щоб ви змогли безперешкодно переводити Webmoney на карту , відкрийте рахунок в будь-якому банку і отримаєте пластикову карту , якщо у вас її ще немає. Відскануйте всі значущі сторінки свого паспорта, свідоцтво про постановку на облік у податкову інспекцію і присвоєння ІПН. Зайдіть на сайт центру атестації Webmoney та надішліть скани до служби технічної підтримки за вказаною електронною адресою.
2
Через пару днів, коли скани документів будуть звірені з персональними даними вашого WM-ідентифікатора, ви отримаєте повідомлення про те, що ви стали власником формального атестату. Це дозволить вам поповнювати свій електронний гаманець і виводити з нього кошти через прив'язану до нього банківську карту .
3
Авторизуйтесь через WM Keeper Classic і виберіть у списку послуг «Переклад WMR на вказаний вами банківський рахунок». Ви можете здійснювати тільки рублеві переклади. У формі переказу заповніть банківські реквізити вашої картки. Форму ви можете зберегти як шаблон, щоб використовувати її для повторного перерахування грошей.
4
У тому випадку, коли зазначені вами банківські реквізити використовуються вперше, система попередить вас про те, що їй потрібно додатково кілька днів на перевірку зазначених у шаблоні даних. Коли банк підтвердить, що цей рахунок існує і належить вам, переклад буде здійснений. Для наступних платежів перевірка вже не буде потрібно, і суми з вашого гаманця Webmoney на карту банку будуть переводитися протягом одного-трьох днів.
5
Заповнюючи форму, впишіть суму переказу, і в сусідньому вікні з'явиться сума, яка надійде вам на рахунок. Вона буде дещо менше зазначеної, оскільки за переклад з вас утримають комісію, яка складає близько 3%. Натисніть на кнопку «Сплатити рахунок», після чого під вхідної кореспонденції з'явиться виставлений до оплати платіжний документ. Перейдіть в папку «Вхідні» і ще раз підтвердіть перерахування коштів. Чекайте повідомлення з банку про те, що гроші на карту поступили.