Як внести гроші на розрахунковий рахунок.

Фізичні та юридичні особи можуть зберігати кошти в банківському відділенні, для цього достатньо відкрити ра рахунковий рахунок. Існує кілька способів поповнення рахунку, але якщо фізичні особи можуть переказувати кошти, які не вказуючи джерела їх появи, то для юридичних усе значно складніше.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - пластикова карта;
  • - грошові кошти.
Інструкція
1
Якщо ви є фізичною особою і має пластикову банківську картку, покладіть гроші через банкомат. Для цього знайдіть обслуговуюче пристрій, який приймає готівку. Вставте карту в клітинку, введіть код і натисніть «Внести готівкові кошти». Після цього вставте вказану суму в купюроприймач. Обов'язково зберігайте чек до підтвердження надходження грошей на ра рахунковий рахунок.
2
Покладіть грошові кошти на рахунок через операціоніста. Для цього зверніться у обслуговуючий вас банк. При собі ви повинні мати паспорт, договір або пластикову картку. Обов'язково збережіть квитанцію, видану касиром.
3
Перевести гроші на рахунок можна і з іншої картки за допомогою інтернету. Для цього достатньо мати доступ в інтерні-банкінг та номер рахунку пластикової картки.
4
Також у вас є можливість поповнити рахунок з іншого пластикової карти за допомогою банкомату. Для цього вставте карту в клітинку, введіть код і натисніть «Переказ коштів». Після цього впишіть номер карти, суму і натисніть «Перевести».
5
Якщо ви маєте ощадну книжку, поповніть рахунок в тому банку, в якому ви укладали договір. Для цього ви повинні надати ощадкнижку операционисту, в якій він зробить позначку про внесення заявленої вами суми.
6
Якщо ви є юридичною особою, внесіть суму, звернувшись до операціоністу. Обов'язково назвіть джерело появи коштів. Наприклад, якщо ви вносите підзвітні суми, так і скажіть.
7
При внесенні грошових коштів, отриманих внаслідок продажу, в ордері вказується це джерело. Якщо ви не будете стежити за правильністю оформлення меморіальних ордерів на внесення сум, можете «нарватися» на штраф за неправильне ведення касової дисципліни. Крім цього податкові органи можуть донарахувати на заявлену суму податок на прибуток і оштрафувати за спотворення звітності.