Як вивести гроші з Яндекс.Гаманця.

Електронні гаманці - один з найпопулярніших у сучасних людей способів роботи з грошима. Найбільш надійний і простий у використанні їх представник - Яндекс.Гаманець, на створення якого йде, як правило, не більше 5 хвилин. Перевести в готівку накопичені на ньому кошти також не становить великої праці. Вивести гроші з Яндекс.Гаманця можна кількома способами.
Інструкція
1
Вивести гроші з Яндекс.Гаманця можна на прив'язану до нього карту «Альфа Банку». Для цього відправте в онлайн-банк «Альфа банку» запит на прив'язку рахунків. Дочекайтеся смс-повідомлення з паролем, який підтверджує завершення прив'язки. Зробивши ці дії, ви зможете безперешкодно виводити кошти з Яндекс.Гаманця на рахунок у банку в будь-який зручний для вас момент. Пам'ятайте, що за кожен подібний переказ коштів буде стягуватися комісія в розмірі 3% від виведеної на карту суми.
2
Аналогічним способом вивести гроші з Яндекс.Гаманця ви можете на прив'язані до вашого рахунку карти банків «Відкриття» і «Росевробанка». Після виконання всіх необхідних для цього дій гроші надходять на карту, як правило, протягом декількох хвилин. Комісія за виведення коштів також складає 3% від суми транзакції.
3
У разі відсутності прив'язаних до рахунку банківських карт вивести гроші з Яндекс.Гаманця ви можете за допомогою системи грошових переказів Contact. Адресу найближчого до вас пункту, що здійснює подібні грошові перекази, можете знайти на сайті www.contact-sys.com. При виведенні коштів з Яндекс.Гаманця через систему Contact з вас буде утримана комісія Яндекса в розмірі 3% і комісія Contact у розмірі 1,5% від суми транзакції. Зверніть увагу на те, що мінімальна сума виводу коштів таким способом становить 100 рублів.
4
Вивести гроші з Яндекс.Гаманця ви також можете на рублевий рахунок в будь-якому банку РФ. Пам'ятайте, що комісія за таку послугу складе 3% від суми, що виводиться плюс 15 рублів. А деякі банки можуть запросити ще й додаткову комісію вже при нарахуванні коштів на ваш рахунок.
5
Через касу в офісі РНКО «РИБ» можна вивести гроші з Яндекс.Гаманця без відкриття банківського рахунку. Таким чином можна вивести не менше 20 рублів. При цьому комісія за переказ грошових коштів складе 3% від суми транзакції плюс 15 рублів незалежно від неї.