Які розіграші підходять для сім'ї.

Сім'я об'єднує людей, пов'язаних найближчими узами. Тому й у відносинах між членами сім'ї , поряд з взаємною любов'ю і повагою, допустима відома фамільярність. Наприклад, це стосується розіграшів. Але всьому має бути міра, інакше справа може дійти до образи.
Інструкція
1
Ні в якому разі не можна допускати, щоб розіграш прийняв образливу, образливу форму, а вже тим більше призвів до того, що людина сильно злякався, перенервував. Це не тільки безглуздо, але і просто жорстоко!
2
Якщо діти вирішили розіграти батьків, їм не слід прикидатися хворими, або, того гірше, просити когось зателефонувати з повідомленням, що у сина чи доньки великі неприємності (потрапили в аварію, в поліцію, викрали і вимагають викуп і т.п.). Ви ж не хочете, щоб справа дійшла до виклику «Швидкої допомоги»? Люблячі батьки буквально втрачають голову від страху, якщо дітям загрожує небезпека. Міркувати холоднокровно в такому стані вони просто не зможуть.
3
Ну, а батькам слід бути обережними, розігруючи підлітка. Річ у тому, що в період статевого дозрівання через різке зміни гормонального фону юнаки та дівчата стають підвищено образливими, чутливими. Вони дуже болісно, неадекватно реагують на будь зневага, глузування, дійсну або уявну.
4
Розіграш повинен бути незлостивим, нешкідливим! Мета розіграшу - розвеселити, привести в гарний настрій всіх, в тому числі того, хто став його об'єктом. Чи йдеться про звички людини або особливості його характеру, смаки, кулінарних пристрастях, дуже важливо точно відміряти дозу іронії, щоб не перейти межу. Вам у цьому допоможе почуття любові, міри й такту.
5
Наприклад, батько сімейства ревно ставиться до свого лідерства, намагаючись вирішити буквально будь-які питання. До того ж дуже активний по натурі. Вранці, коли він тільки прокинеться, дружина може сказати йому з розгублено-незадоволеним виглядом: «Ну і справи! Відключили воду без попередження: і холодну, і гарячу! Я вже дзвонила в ЖЕК, сказали, що на цілий день - заявок, мовляв, дуже багато ». А коли розсерджений чоловік помчить до телефону, щоб самому розібратися з цими «ледарями з ЖЕКу», привітати його: «З Першим квітня, коханий!»