Як вести себе з керівництвом.

Успішний розвиток компанії на фінансовому ринку зовсім не означає, що всередині дотримується копоратівная етика. Нерідко підлеглі почуваються справжніми рабами керівника або мучаться від того, що ніхто не відзначає плодів їхньої діяльності. Не потрібно терпіти незручності з боязні втратити роботу. Керівник обов'язково прислухається до ваших претензій, якщо ви зможете конструктивно пояснити свою позицію.
Інструкція
1
Чи не молчітеНікогда не виконувати роль секретаря, якщо займаєте іншу посаду. Нерідко керівники невеликих підприємств намагаються додати в навантаження підлеглим безліч обов'язків, які вони не повинні виконувати. Не забирайте робоче місце начальника і не робіть роботу його любимчиків, намагаючись догодити. Споживацьке ставлення до вас навряд чи призведе до підвищення, а ось мовчазна згода зі свавіллям додасть вам турбот. Чітко поясніть керівнику, що виконуєте прямі обов'язки і допоможете тільки в тому випадку, якщо звільнитеся раніше.
2
Не давайте себе обіжатьЕслі керівник не соромиться зайвий раз накричати на вас при співробітниках, обговоріть з ним цю проблему. Поцікавтеся, в чому криється причина такого ставлення до вас і що ви робите не так. Запитайте ради про те, як можна змінити ситуацію. Можливо, якщо ви підете на контакт, начальник змінить своє ставлення до вас. Дайте зрозуміти, що не мають наміру терпіти подібне ставлення, особливо якщо на нього немає ніяких причин, окрім поганого настрою директора.
3
Не мовчіть про свої достіженіяхЕслі ви розумієте, що ваш внесок у розвиток компанії найбільш відчутний у порівнянні із зусиллями колег, але це не призводить ні до підвищення зарплати, ні до кар'єрного росту, це потрібно обговорити. Уявіть керівнику докази своїх досягнень, поясніть причину свого невдоволення і у ввічливій формі попросіть виправити ситуацію. Усі проблеми з начальством потрібно вирішувати наодинці.
4
Поводьтеся корректноДаже якщо вам здається, що ви набагато компетентніше керівника, ніколи не ставитеся до нього упереджено і не демонструйте перевагу. Такий же пораду можна дати працівникам, які періодично отримують схвалення начальника. Добре ставлення - зовсім не привід вести себе фамільярно. Ні за яких обставин не забувайте про ділову етику, особливо при колегах.