Як застосовувати вазелінове масло. для чого і де застосовується вазелінове масло.

Вазелінове масло використовується при виробництві кремів і мазей, входить до складу косметичних засобів і активно застосовується в дерматології. Крім того, воно знадобиться і для догляду за новонародженим. Однак, як і будь-який засіб, вазелінове масло має використовуватися з обережністю.
Інструкція
1
Вазелінове масло входить до складу аптечки для новонародженого. І це не дивно. Травна система немовляти недосконала, а тому коліки турбують майже кожного малюка у віці до місяця. Полегшити стан крихти можна за допомогою газовідвідної трубочки. Змастіть її вазеліновим масло м, після чого введіть у задній прохід немовляти. Масло полегшує ковзання, в результаті чого дискомфорт від процедури буде мінімальним.
2
Вазелінове масло може використовуватися і для догляду за шкірою малюка. Змащуйте їм пахвові і пахові складки крихти щоб уникнути появи попрілостей і при сухості шкіри.
3
Вазелінове масло широко використовується і при проведенні медичних маніпуляцій у дорослих. Змащуйте їм наконечник клізми перед процедурою очищення кишечника.
4
Ефективним способом лікування бронхіту є медичні банки. Однак при їх постановці великий ризик отримання опіків. Саме тому перед проведенням процедури змастіть спину вазеліновим масло м.
5
Пом'якшити суху шкіру можна також за допомогою вазелінового масла. Нагрійте його до 37 ° С, змочіть у ньому вату і змастіть шелушащиеся місця. Вазелінове масло відмінно загоює невеликі тріщини на руках і обвітрених губах.
6
При хронічному замку вазелінове масло приймається всередину. Збовтуйте бульбашка перед використанням ліки. Пийте по столовій ложці вазелінового масла двічі на день або по дві столові ложки один раз. Продовжуйте лікування 3-5 днів. Більш тривале застосування може призвести до порушення роботи кишечника і гіповітамінозу.
Зверніть увагу
Вазелінове масло не слід приймати одночасно з антигельмінтними препаратами, так як воно може посилити побічні ефекти. Крім того, ліки протипоказано при геморої і запальних захворюваннях черевної порожнини.