Як зробити кольоровий лід. led Як зробити костюм своїми руками.

Кольорові кубики льоду - це дуже оригінально і незвично. Можна експериментувати не тільки з кольором, але і з начинкою, додавши в ще не заморожену воду шматочки фруктів, ягід або навіть квіти. Яскраві кубики льоду стануть гармонійним прикрасою напоїв і коктейлів.
Вам знадобиться
  • - фруктові соки;
  • - формочки для льоду;
  • - харчові барвники;
  • - ягоди і фрукти;
  • - намистини та мотузочки;
  • - гуаш або акварельний фарба.
Інструкція
1
Щоб приготувати кольоровий лід можна сміливо використовувати фруктові соки (вишневий, яблучний, апельсиновий). Залийте в форму соки і поставте в морозильну камеру, через кілька годин ви отримаєте незвичайний кольоровий лід, яким можна сміливо прикрасити будь-який напій до свята. Цим ви уб'єте наповал всіх гостей.
2
Домогтися яскравих і насичених кольорів можна за допомогою харчових барвників, які продаються в кондитерських відділах або магазинах для миловарів. Перед покупкою с лід ует уточнити про безпечної концентрації даних речовин. Розведіть харчовий барвник у воді по інструкції і розлийте приготовлену рідину в пакет або форми, занурте в морозильну камеру. Щоб акуратно наповнити осередки, використовуйте великий шприц.
3
Як форма для приготування льоду можна використовувати спеціальну пластикову ємність, яка йде в комплекті до деяких холодильників. Силіконові формочки коштують дорого, але зате виробники не обмежуються звичайними кубиками і кульками, форми випускаються у вигляді зірок, сердечок, півмісяців і фруктів. Більш економічний спосіб - придбати спеціальні пакети для льоду, вони також мають різні форми, а невисока ціна вас порадує.
4
Вельми ефектно виглядає лід з ягодами або шматочками фруктів всередині. Акуратно розкладіть нарізані шматочки ківі й апельсина, вишню, смородину і суницю в підготовлені форми. Для оригінальності можна додати цілі листочки м'яти. Заповніть форму водою і поставте заморожуватися.
5
Якщо ви хочете просто розважити дитину і показати йому щось вельми незвичайне, запропонуйте зробити спільно різнокольоровий лід (правда, він вийде неїстівним). Візьміть форму для приготування льоду і розкладіть по осередках різні бусинки, бісер черепашки і кольорові мотузочки. Залийте заздалегідь приготовленою водою, підфарбованою звичайної гуашшю або акварельними фарбами. Поставте в морозильну камеру. Такими дивовижними кубиками льоду можна прикрасити скульптури зі снігу на вулиці або дерево (якщо попередньо опустити в воду мотузочку).