Як вибрати калебасу.

Калебаса - це посудина, призначена для пиття чаю мате. Класичним матеріалом для її виготовлення є гарбуз. Вибирати калебасу необхідно дуже ретельно і надовго. Тут важливо все: зовнішній вигляд, форма і задоволення від дотиків до неї.
Інструкція
1
Прийдіть в спеціалізований магазин і виберіть зі всього різноманіття видів і форм ту, яка вам найбільше сподобається. Візьміть її в руки, покрутіть, потримайте і загляньте всередину.
2
Гарбуз є матеріалом пористим і має усередині велику кількість волокон. Якщо ці волокна відсутні, то калебаса піддавалася спеціальної сушці, так як підсушену, її не потрібно очищати від волокон, стінки будуть твердими і гладкими. Такі судини мають 2 дефекту: тонкі стінки і наявність тріщин. Перевірити це дуже легко. Прощупайте з двох сторін посудину, особливо в тих місцях, де розташований малюнок. Крім того, зверніть увагу, чи немає на стінках цвілі.
3
Тепер огляньте розміри горлечка калебаси. Якщо отвір дуже маленьке, відмовтеся від покупки. Такий посудину дуже примхливий у догляді і погано сохне.
4
Зверніть увагу на малюнок, що прикрашає стінки більшості калебас (візерунки, тварини або написи). Якщо малюнок нанесений фарбами - не купуйте гарбуз. В іншому випадку ви ризикуєте пити мате з сильним неприємним запахом фарби. Як правило, малюнок на зовнішніх стінках калебаси наноситься або за допомогою чорного соку листя свіжого мате, або за допомогою копчення на вогні.
5
Існує варіант калебас, які обтягнуті шкірою. Вони є хорошим варіантом для людей, які багато подорожують і не хочуть розлучатися зі своєю тиковкі. Головною властивістю такої судини є стійкість до ударів.
6
Багато калебаси мають металеву окантовку, що є прекрасним захистом від гниття судини. Якщо ви захочете зупинитися на цьому варіанті, то зверніть увагу, наскільки міцно і низько закріплений металевий кант на внутрішній стороні судини.
7
Ну і нарешті, важливим моментом у виборі калебаси є її розмір. Якщо ви вибираєте її для себе, кращим варіантом буде сама невелика гарбуз з класичного репертуару.