Як додати гостьову книгу в свій сайт.

Свій сайт можна модифікувати багатьма додатковими компонентами, різними плагінами, розширеннями і так далі. Причому установка будь-яких доповнень не вимагає особливих знань. Такі модулі можна встановити на движок Joomla.
Інструкція
1
Встановіть на зареєстрований хостинг движок Joomla. Далі скачайте спеціальний модуль гостьової книги Easybook. Якщо скачав модуль знаходиться не в архіві (zip), то помістіть всі файли модуля в zip-архів так, щоб при відкритті архіву ви бачили всі файли модуля, зробіть це таким способом: - виділіть всі файли лівою кнопкою миші; - натисніть на будь-який з виділених файлів правою кнопкою миші; - виберіть пункт «Додати до архіву»; - вкажіть ім'я, тип і місце розташування майбутнього архіву.
2
Увійдіть в панель адміністрування движком, ввівши свій логін і пароль, задані при установці.
3
Оберіть пункт меню «Установка/видалення», потім натисніть на пункт «Компоненти».
4
У вікні, знайдіть посилання «Завантаження файлу пакета з подальшою установкою елементу». Під цим пунктом знайдіть кнопку «Обзор», натисніть на неї.
5
Знайдіть раніше завантажений архів, виберіть його, натисніть ОК. Далі натисніть на кнопку «Завантажити та встановити». Коли файл завантажиться, ви побачите повідомлення «Файл завантажений».
6
Виберіть пункт «Компоненти», в меню виберіть Easybook. Тут змінюються настройки модуля.
7
Примусьте працювати цей модуль гостьової книги, для цього створіть пункт в будь-якому меню і прив'яжіть його до модуля. Щоб можна було викликати гостьову книгу з головного меню, виконайте наступне. Відкрийте головне меню, в ньому виберіть пункт mainmenu. Натисніть на кнопку «Новий». Виберіть тип меню «Компонент», натисніть «Далі».
8
Задайте параметри нового компонента: напишіть ім'я, виберіть сам компонент (Easybook). Інші налаштування не чіпайте.
9
Збережіть налаштування. Тепер зайдіть на свій сайт і перевірте, чи працює компонент чи ні.
10
Вимкніть зайву функцію «Обов'язковий введення електронної пошти при додаванні нового запису»: виберіть пункт «Компоненти», потім натисніть на пункт Easybook і «Редагувати конфігурацію». Виберіть пункт «Поля», встановіть значення «Ні» для двох пунктів - «Показувати поле електронної пошти» та «Примусово показувати полі введення електронної пошти».