Як створити анімовані шпалери.

Зробити оформлення робочого столу оригінальним і цікавим можна за допомогою анімованих шпалер. Вони підтримуються на таких операційних системах, як Windows 7 і Windows Vista.
Інструкція
1
Для створення анімованих шпалер на робочий стіл вам знадобиться завантажити спеціальну програму, яка називається "Windows DreamScenes Enabler". Працювати з даною утилітою досить просто. Спочатку запустіть її під ім'ям адміністратора. Для цього клікніть по ярлику програми правою кнопкою миші, в меню виберіть графу «Запуск від імені адміністратора». Як тільки програма буде запущена, натисніть кнопку "Enable", потім клацніть на "Finish". Після виконання всіх необхідних дій перезавантажте ваш комп'ютер.
2
Відкрийте папку, розташовану за адресою C: WindowsWebWindows DreamScene. В останній ви побачите тільки файл під назвою DreamScene. Натисніть на нього правою кнопкою миші. Далі виберіть в контекстному меню графу "Set as Desktop Background". Таким чином, стандартне зображення робочого столу зміниться на відео- шпалери .
3
Якщо ви хочете, щоб на робочому столі відображалися невстановлені за замовчуванням шпалери , тоді скачайте нові. Ви можете скачати в інтернеті або окремі файли, або відразу архів з декількох. Варто відзначити, що анімовані шпалери можна взяти прямо з сайту виробника програми, яку ви тільки що встановили на комп'ютер. Зайдіть в галерею, а потім натисніть кнопку "Dreams". Визначте цікаву для вас тематику і завантажуйте вподобані файли. Майте на увазі, що вони будуть відправлені у вигляді архівів. Розпакуйте кожен з них, а самі шпалери перенесіть в папку C: WindowsWebWindows DreamScene.
Зверніть увагу
Не рекомендується встановлювати анімовані шпалери на малопотужний комп'ютер. Справа в тому, що подібне оформлення робочого столу буде створювати додаткове навантаження і на оперативну пам'ять, і на процесор (а вже через це знизиться і продуктивність системи). У підсумку ви отримаєте гарні шпалери, але програми та додатки стануть працювати набагато повільніше.