Професійна гра на гітарі: Як навчитися самостійно.

Багатьом шанувальникам музики хотілося б не тільки слухати улюблені мелодії, а й вміти їх грати на такому музичному інструменті, як гітара. Щоб досягти даної мети, варто приділити увагу деяким важливим аспектам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - гітара;
  • - самовчитель;
  • - гроші;
  • - нейлонові струни.
Інструкція
1
Придбайте стандартну класичну семиструнну гітару (Не електричну). І відразу в комплекті купите нейлонові струни, щоб замінити вже наявні. Вони допоможуть запобігти появі мозолів і ран на пальцях рук. Звучання буде набагато тихіше і тихіше з такого роду струнами. Вони ідеальні для навчання грі на гітарі .
2
Завантажте собі на комп'ютер або купите в магазині самовчитель. Звичайно, ви можете займатися і з репетитором, але навряд чи ви дозволите собі це робити щодня впродовж декількох місяців. В інтернеті існує безліч корисних безкоштовних джерел з відеоуроками і програмами для початківців гітаристів. Вибирайте посібники виключно для новачків, щоб складні акорди не відбили б ваше прагнення освоїти цей музичний інструмент.
3
Вивчіть правила настройки гітари. Налаштуйте найтоншу струну (першу) під камертон. Втору затисніть на 5-му ладу, підлаштовуючи під першу відкриту. Третю - на 4-му ладу, підлаштовуючи під другу. Всі інші струни також налаштуйте на п'ятому ладу, порівнюючи з більш тонкими.
4
Освойте найбільш часто використовувані акорди. Близько 70% пісень ви можете зіграти всього лише на шести акордах: Em, Dm, Am, G, C, E. В першу чергу, навчіться їх за своїм самовчителю, а по ходу практики - і всі інші. Після цього, освоюйте гру перебором.
5
Вивчіть 2 види переборовши: п'ять, три, два, один, два, три, чотири, три, два, один, два, три (номера струн). Складніший варіант, але і більш мелодійний: п'ять, три, два, три, один, три, два, три, чотири, три, два, три, один, три, два, три. Далі знайдіть в мережі акорди до однієї зі своїх улюблених пісень. Це буде чудовою мотивацією на роботу і на подальший результат.
Корисна порада
Грайте якнайчастіше протягом дня. Записуйте свої твори і прослухати їх. Корегуйте звучання гітари і набирайтеся досвіду. Тоді ви зможете в короткі терміни навчитися грати свої улюблені пісні.