Як відправити цінну бандероль. бланк цінного бандеролі пошта росії.

Бандероль - це вид поштового відправлення, в якому можуть міститися тільки друковані видання, листи і фотографії. Вага бандеролі повинен бути не менше 100 г не більше 2 кг, також існує обмеження на її розміри: сума довжини, ширини і висоти не повинна перевищувати 90 см.
Вам знадобиться
  • - конверт або коробка,
  • - опис, заповнена в 2 примірниках.
Інструкція
1
Бандероль може мати оголошену цінність, бути простою або замовною. Щоб відправити цінну бандероль, потрібно скласти опис всього її вмісту в двох примірниках. Це робиться за допомогою спеціального бланка опису, в якому вам необхідно перерахувати все, що міститься у відправленні, а також кількість примірників і вартість кожного пункту. Сумарна вартість за описом збігатиметься з оголошеною цінністю бандеролі. Бланки опису вам видасть оператор поштової служби.
2
Іноді працівники поштових відділень приймають до відправлення вже упаковані бандеролі з описом, приймаючи на віру, що все, що ви вказали, відповідає дійсності. Але з тією ж імовірністю може трапитися, що оператор побажає особисто переконатися в тому, що ви описали все правильно. Тому не закривайте відправлення остаточно, поки опис не буде завірена працівником пошти. Прості бандеролі в опису не потребують.
3
Який би вид бандеролі ви ні відправляли, спочатку все потрібно ретельно упакувати. Зазвичай, враховуючи невеликі розміри вантажу, відправники купують спеціальні конверти на пошті. Але іноді все вміст просто акуратно обертається папером і заклеюється так, щоб конструкція не розвалилася при доставці. Найпростіше використовувати поштовий конверт або коробку, так як на них є поля для написання адреси.
4
Заповніть інформацію про відправника та одержувача, запакуйте бандероль, вклавши в неї один з примірників опису. Другий залишиться у вас. Вручите відправлення оператору. Він визначить вагу, і, прийнявши до уваги віддаленість регіону доставки, визначить, скільки з вас належить. До вартості відправлення також додається відсоток від оголошеної цінності.
5
Після того як оператор прийме вашу бандероль, він вручить вам чек, на якому буде вказаний ідентифікатор відправлення. По ньому ви зможете відстежити статус доставки на сайті Пошти Росії.
Щоб відправити бандероль по пошті, не потрібно докладати багато зусиль. Єдине, що заподіє незручність, це те, що може доведеться простояти в черзі. Крім того, відправка бандеролі не безкоштовна, її вартість залежить від розмірів посилки і місця призначення.
Інструкція
1
Визначте тип бандеролі, яку збираєтеся відправити. Цей вибір залежить від двох факторів: призначення і статус. По пункту призначення бандероль може бути внутрішньою, якщо пересилання провадиться по території країни, і міжнародною, якщо одержувач перебуває за кордоном. За статусом вона буває простий, замовний і з оголошеною цінністю.
2
На вміст всіх поштових відправлень існує ряд обмежень, з якими можна ознайомитися на сайті поштової служби або в найближчому відділенні. Матеріалами, які можуть бути передані таким способом, є друковані видання, фотографії та рукописи загальною вартістю не дорожче 10 000 рублів, що виключають порнографічний характер або заклик до терору.
3
Перевірте, чи відповідають розмір і вага вашої бандеролі допустимим нормам. Мінімальна вимір має бути не менше 0,1 м, а максимальне - 0,9. Найменша вага - 100 г, а найбільший варіюється від 2 кг для пересилки всередині країни до 5 кг за її межі.
4
Виберіть спосіб доставки бандеролі з оголошеною цінністю: наземний або повітряний транспорт або комбінацію обох способів. Ви зможете відслідковувати всі етапи пересилання на віртуальному сайті за поштовим ідентифікатором, що складається з 14 символів, також повідомити цей номер адресату.
5
Візьміть поштовий бланк у співробітника відділення або на стійці інформації. Внесіть дані свого паспорта, адреса прописки, вкажіть тип бандеролі та адресу отримання. Покладіть речі в пакет, відповідний за розміром, і передайте разом з бланком поштового службовця. Оплатіть послугу.
6
Пам'ятайте, що проста бандероль вручається одержувачу без розписки. Якщо ви хочете бути впевненими, що він отримав ваше відправлення, то виберіть замовну бандероль або з оголошеною цінністю. Другий тип можливий тільки для відправки всередині країни, а за кожну повну грошову одиницю накладеного платежу стягується певна плата.