Як підключити сабвуфер з двома котушками. Як підключити авто Сабвуфери та колонки.

Динаміки, які мають подвійну звукову котушку, є тими ж головками електродинамічного типу. До того ж і зовні вони майже не відрізняються від аналогічних конструкцій, що мають одну звукову котушку. Підключення сабвуфера до ПК дещо відрізняється від того, яким чином встановлюється звичайна звукова система. Проте, слідуючи покрокової інструкції, можна легко впоратися із завданням.
Вам знадобиться
  • - сабвуфер;
  • - дроти акустичні.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся зі своєю звуковою системою, особливо з її виходами. Необхідно обов'язково прорахувати відповідність їх кількості числу колонок. Якщо у вас є додатковий вихід для сабвуфера , пам'ятайте, особливих проблем у вас не виникне. Проте, якщо такого немає, вам слід відключити одну пару колонок.
2
Якщо в звуковій карті кількість виходів збігається з числом колонок, необхідно під'єднати спеціальні акустичні колонки до акустичних проводам. Для цього ретельно закріпіть їх на спеціальних клемах. Те ж саме слід зробити, якщо кількість виходів перевищує число колонок, включаючи активний сабвуфер. Аналогічним чином слід вчинити і в тому випадку, якщо на звуковий карті є роз'єм для підключення сабвуфера .
3
Інші кінці проводів прикрутите до основного пристрою акустичної системи. Як правило, вони кріпляться за допомогою тих же клем на задню панель.
4
Приєднайте свої колонки до роз'ємів, розташованим на звуковий карті. При цьому з'єднайте відповідні виходи з головним пристроєм акустичної системи при використанні проводів, що мають jack-роз'єми.
5
Підключіть активний сабвуфер до спеціального роз'єму, який знаходиться на звуковій карті.
6
Оскільки вам доводиться мати справу з сабвуфером з двома звуковими котушками, пам'ятайте, що кожна котушка (обмотка) повинна підключатися до окремого каналу, розташованому на підсилювачі потужності. Подібний варіант включення є вкрай корисним для підсилювачів, конструктивно нездатних функціонувати в мостовому з'єднанні. Тільки такий вид включення потрібно визнати по праву родоначальником сабвуферів, що мають подвійну звукову котушку.
Зверніть увагу
Якщо ніколи раніше вам не доводилося підключати сабвуфер з двома котушками, довірте це заняття фахівцеві в даній області і ознайомтеся з тією послідовністю, з якою з'єднуються дроти. Якщо такої людини не знайшлося, потрібно знайти покрокову інструкцію з підключення подібної акустики.
Корисна порада
Фахівці рекомендують кожен раз, якщо є така можливість, виконувати з'єднання обмоток звуковий котушки послідовно або паралельно. Якщо такої можливості немає, пам'ятайте, що тільки в разі, коли подається повністю однаковий сигнал на обидві обмотки, звукова двообмоткових котушка, а також сабвуфер, будуть правильно функціонувати.