Як позбутися від алергії на солодке.

Алергія - наслідок підвищеної реакції організму на який-небудь цілком звичайний подразник, що сприймається, однак, імунною системою як потенційно небезпечний. При цьому виробляються антитіла, які повинні нейтралізувати чужорідне речовина. Алергія проявляє себе неприємними симптомами - почервонінням шкіри, набряками, свербінням. Все це завдає багато неприємностей людям, нею страждають.
Інструкція
1
Харчова алергія викликається деякими чужорідними білками. Оскільки цукор майже повністю складається з вуглеводів, сам він не може викликати алергію. Винуватицею її виникнення є фруктоза, що міститься в багатьох солодощах і зухвала бродіння залишків їжі. Що стосується реакції організму на мед, то її викликають компоненти міститься в ньому пилку. Отже, в цьому випадку має місце алергія на рослини. Для деяких людей алергеном є лактоза. Відповідно проявляється реакція організму на продукти, її містять.
2
Обмежте, а краще виключіть з ужитку всі солодке - це найпростіше, що можна зробити, щоб позбутися від болісних проявів алергії. А оскільки зробити це часом буває дуже складно, постарайтеся уважно ставитися вибору солодощів. Не вживайте продукти, що містять консерванти, емульгатори, ароматизатори, яскраві барвники.
3
Як відомо, більшість лікарських препаратів на саму алергію не чинять ніякого впливу, а лише в тій чи іншій мірі зменшують її прояви, знімаючи свербіж, набряки, висип і т.д. Не ставте на собі експерименти, пробуючи то один, то інший препарат. Зверніться до лікаря алерголога, здайте необхідні проби.
4
Після того як продукт, що викликає загострену реакцію імунної системи (алерген) виявлено, пройдіть курс десенсибілізації. Даний метод дозволяє усунути або зменшити підвищену чутливість імунної системи до чужорідних речовин. Лікування проводиться під контролем лікаря. Алерген вводиться в організм невеликими, поступово збільшуються, дозами. Імунна система адаптується до вводиться подразника і вже не сприймає його як потенційно небезпечний. На сьогоднішній день це єдиний дійсний ефективний метод позбавлення від алергії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tcWHY3d0p_A
Зверніть увагу
Алергія на солодке здатна перетворитися на психологічну проблему для багатьох. Відмовляючись від шоколаду, тістечок, цукерок, меду та інших ласощів, люди стають дратівливими і злими, часто пригніченими. Що викликає алергію: цукор або інші речовини, і як можна вилікуватися?
Корисна порада
Алергія на солодке може розчарувати будь-якої людини, від мала до велика. Серед усього переліку алергій, мабуть, вона найобразливіша, ця алергія на солодке. Як же прикро спостерігати за тим, як інші з задоволенням поїдають дуже смачні торти і цукерки, тістечка і морозиво і багато - багато іншого.