Як вибрати клініку.

При виникненні проблем зі здоров'ям перед людиною постає питання, куди звернеться за медичною допомогою? Консультацію та лікування можна отримати як в бюджетних установах охорони здоров'я, так і в приватних клініках. Як не помилитися з вибором лікарні?
Інструкція
1
Проконсультуйтеся зі знайомими і родичами, можливо, хтось із них вже стикався з подібною проблемою і зможе допомогти вам вибрати. Прочитайте відгуки про лікарнях і клініках в інтернеті. Створіть на місцевому форумі тему, в якій коротко обрисуйте суть проблеми і попросіть дати вам рекомендації.
2
Якщо медична допомога передбачає будь-які втручання, дізнайтеся, в яких лікарнях використовуються одноразові інструменти. В приватних клініках, як правило, з цим проблем не виникає, тоді як бюджетні установи не завжди можуть дозволити собі подібну статтю витрат.
3
При виборі приватного установи не варто орієнтуватися тільки на рекламу. Не завжди заявлені в ній слова на кшталт «найкраща», «найбезпечніша» і т.д. відповідають дійсності. Більшість сучасних клінік мають власні сайти, на яких можна знайти відгуки пацієнтів, а в разі естетичної хірургії та косметології - фотографії категорії «до» і «після» медичного втручання.
4
Якщо ви плануєте лікуватися на платній основі, порівняйте ціни на необхідні вам послуги. Занадто низька вартість викликає питання про якість наданої допомоги. Надмірно високі цифри в прейскуранті також насторожують, т.к. у вартість послуг, швидше за все, включені витрати клініки на рекламу і орендну плату.
5
Якщо ви зупинили вибір на якомусь певному установі, дізнайтеся, чи є у нього ліцензія на здійснення необхідного вам виду діяльності. Крім того, лікар, до якого ви збираєтеся звернутися, повинен мати сертифікат фахівця.
6
Якщо ви віддаєте перевагу приватним клінікам, нанесіть візит в намічені установи. Якщо первинна консультація в них проводиться безкоштовно, у вас буде шанс поговорити з передбачуваним лікуючим лікарем. Крім того, уважно вивчіть зразок договору про надання платних послуг, ваші права в ньому мають бути всебічно захищені.