Як швидко накачатися в домашніх умовах. Як накачати прес груди і руки для чоловіків.

Бажання поліпшити свою фізичну форму відчуває безліч людей, але найчастіше до практики справа так і не доходить. Іноді ця мрія пропадає після перших днів тренувань. Накачати м'язи може бути дуже важко, та й часу на це потрібно чимало. Але якщо ви все ж вирішили здійснити свою мрію - починайте діяти.
Інструкція
1
Складіть комплекс вправ, який тренуватиме потрібні групи м'язів. Щоб фігура була красивою і пропорційної, потрібно попрацювати над усім тілом. Накачані біцепси виглядають просто смішно, якщо у їхнього власника тонкі ніжки, запала грудна клітка і сутула спина. Виконуйте вправи, які приведуть в форму ноги, руки, грудну клітку, плечі, сідниці, шию, прес і спину.
2
Придбайте додаткове обладнання, яке допоможе вам отримати результат швидше. Можна купити гімнастичний кулю, шведську стінку, гантелі, лаву. Звичайно, без них теж можна створити красиву спортивну тіло, але якщо ви націлилися на максимальний ефект, то без них не обійтися.
3
Тренуйтеся 3 рази на тиждень, не перевантажуйте своє тіло, інакше результат буде з'являтися повільніше. Існує кілька основних вправ, які потрібно виконувати, щоб швидко накачати м'язи. Підтягуйтеся на турніку. В перші заняття буде досить зробити 3 підходи по 10 разів, потім плавно збільшуйте навантаження.
4
Віджимайтеся від статі, це вправа призведе в тонус всі м'язи плечового пояса, дасть навантаження на прес і спину. Кількість віджимань залежить від вашої фізичної підготовки. Якщо раніше ви не займалися спортом, то досить виконати 100 віджимань. Якщо ж ви підготовлена людина, то кількість можна збільшити до 200 або 300.
5
Качать прес краще лежачи на гімнастичному кулі, тоді ви досягнете максимального результату. Якщо ж його у вас немає, то ляжте на підлогу, закріпіть ноги під ліжком, диваном або батареєю і плавно піднімайте верхню половину тулуба. Для новачків досить зробити 50 вправ за одне тренування.
6
Виконуйте нахили в сторони, робіть велосипед лежачи, стрибайте через скакалку і регулярно ходите пішки. Всі ці вправи лише здаються дуже простими, насправді вони чудово допомагають в нарощуванні м'язової маси.
7
Після місяця тренувань штучно збільшуйте свою масу тіла. Тільки за допомогою обважнення ви накачаєте м'язи в короткі терміни. Найпростіший спосіб - повісити на спину рюкзак, в якому будуть знаходитися гантелі (важкі книги). З кожним місяцем потрібно збільшувати їх вага, і тоді результат не змусить себе довго чекати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pwvldq2IdDM
Корисна порада
Не обмежуйте себе в харчуванні, інакше ви не наберете м'язову масу.