Як повернути радість.

Дитину радують будь-які приємні дрібниці - яскрава брязкальце, мамине обличчя, сонячний зайчик, пляшечка з їжею. Чим старшою стає людина, тим менше стає речей, які доставляють йому радість . Уміння відчувати щастя і помічати всі дрібниці - це велике вміння. Чим менше ви вимагаєте від життя, тим більше у вас приводів для радості.
Інструкція
1
Радійте теплому дощу на вулиці, співу птахів на гілці за вікном, дзижчанню бджоли над яскравою квіткою, красивим різьбленим сніжинкам. Зберігайте в собі здатність дивуватися і помічати те, що відбувається навколо. Посміхніться перехожому і отримаєте радісну посмішку у відповідь. Дивіться на світ здивованими очима дитини в очікуванні новизни і чуда.
2
Хіба можуть порушити світобудову ваші особисті зовнішні обставини і деякі ситуації? Не дозволяйте конфліктів втрутитися в ваш внутрішній світ. Ваше відчуття спокою і гармонії має бути незмінним. Не йдіть повністю в зовнішні потреби та атрибути матеріального життя. Потреб виникає все більше і більше, крім них ви вже не помічаєте нічого.
3
У вашому житті багато хорошого, світлого, яскравого і доброго вже тут і зараз. Як можна не помічати гру кошеня з фантиком від цукерки, сяючих на сонці очей вашої дитини, доброти і турботи дружини/чоловіка. Усвідомте важливість і значимість даного моменту життя. Адже ви живете тільки в цей «мить між минулим і майбутнім», але продовжуєте гнатися за поставленими цілями і масштабними проектами.
4
Що найгірше, ця гонка ніколи не скінчиться, завжди будуть виникати все нові й нові завдання, які вимагатимуть від вас повного занурення в проблему. Ви щораз говорите собі, що ось досягну цієї планки, а потім .... Але ви не можете розслабитися і насолодитися плодами своєї праці, порадіти світу навколо, бо вже поставили для себе іншу мету.
5
Не створюйте неправдивих цінностей. Підвищення зарплати, нова машина, ремонт в будинку - це не робить людину по-справжньому щасливим. Радість не повинна приходити з подоланням ряду перешкод, вона просто повинна бути в вас. Відчуєте себе, свій зв'язок зі світом, єднання і гармонію.
6
Згадайте, як в дитинстві ви раділи новому дню, святам, смачним цукеркам, сонцю і прохолоді, спеки і морозу, квітам і траві, відблискам на воді і Вертолетик бабок. Все це може доставити радість і зараз. Цінуйте кожну мить, адже він ніколи не повториться. Не квапте час в очікуванні чогось, так ви втрачаєте частини цілого і гармонійного світу.