Як повернути телефон по гарантії.

Якість деяких стільникових телефонів , на жаль, залишає бажати кращого. Повернення неякісного товару продавцю, безумовно, вельми неприємна процедура. Для успішного її здійснення необхідно врахувати кілька особливостей.
Вам знадобиться
  • - документи на телефон;
  • - упаковка;
  • - набір аксесуарів.
Інструкція
1
Почніть з підготовки пакету необхідних документів. Знайдіть чек на мобільний телефон, гарантійний талон і упаковку. Важливо пам'ятати, що під час гарантійного терміну необхідно зберігати всі комплектуючі пристрої, будь то гарнітура або зарядний пристрій. Не поспішайте викидати зазначені аксесуари навіть в разі їх поломки.
2
Зверніться у фірму, де ви набували мобільний телефон. Поясніть суть поломки спеціалісту з прийому товару і передайте йому телефон спільно з потрібними комплектуючими. Вам можуть запропонувати самостійно відвести пристрій до сервісного центру.
3
Зазвичай товар передається в СЦ раз на тиждень. Самостійна доставка пристрої в сервіс, як правило, прискорює процес його повернення. Але у цього методу є і негативний момент. Якщо сервісний центр з тих чи інших причин затримає ваш телефон довше встановленого терміну, ви не зможете пред'явити претензії магазину. Краще не ризикуйте, а передайте мобільний пристрій фірмі-продавцю.
4
Якщо після закінчення тридцяти днів з дня прийому товару ви не отримали робочий телефон, знову зверніться в магазин. Пам'ятайте про те, що вас не цікавить дата відправки товару в СЦ. Орієнтуйтеся саме по числу передачі телефону магазину.
5
Зажадайте надати вам аналогічну модель пристрою або грошову компенсацію. Проігноруйте пропозиція фахівця почекати ще деякий час, поки закінчиться ремонт пристрою. Якщо співробітники СЦ замовили відсутні деталі, значить вони перевірили телефон, визнали його несправність і підтвердили, що не ви є її причиною.
6
У разі відмови у виконанні ваших вимог складіть претензію на ім'я фірми-продавця. Опишіть в ній сформовану ситуацію. Попросіть фахівця розписатися в ній і зніміть копію документа. Передайте оригінал магазину. Ви вправі вимагати компенсацію в розмірі 1.5% вартості товару за кожен день затримки повернення або виплати грошового еквівалента.