Як вигідніше продати автомобіль.

Перед купівлею нового автомобіля часто виникає необхідність продати старий. Але навіть колишній незначний час у вживанні автомобіль істотно втрачає у вартості. Тому для отримання бажаної виручки перед продажем необхідно підвищити його ліквідність.
Інструкція
1
Проведіть передпродажну підготовку автомобіля: ремонт дрібних пошкоджень і дефектів, видалення сторонніх шумів і стукотів. Обробіть кузов поліролью. Зробіть чистку салону і ретельно вимийте автомобіль . Змініть моторне масло і добре накачайте шини. Приберіть із салону сторонні речі, звільніть багажник і пропилесосьте його.
2
Приведіть у порядок документи на автомобіль . Перевірте точність даних і актуальність дат, зазначених в ПТС і техпаспорті. Наявність сервісної книжки, в якій вказані дати проходження автомобілем техоглядів, буде додатковою перевагою при продажі.
3
Зробіть якісні фотографії зовнішнього вигляду і салону автомобіля, що представляють його в найбільш вигідному світлі. Помістіть оголошення про продаж на декількох інтернет-сайтах. Опишіть всі достоїнства вашого автомобіля: наявність тюнінгованих деталей або дорогого музичного обладнання.
4
Визначте для себе мінімальну ціну, за яку ви згодні продати автомобіль . Пам'ятайте про те, що краще - ворог хорошого: погоджуйтеся на продаж, якщо покупець, вказуючи на який-небудь недолік автомобіля, запропонує ціну, яка буде трохи нижче мінімальної. Адже кращої пропозиції ви можете і не отримати.
5
Чи не квапте покупця, надайте йому достатньо часу для огляду. Виконайте пробний заїзд. Щоб торг був мінімальним, ще раз зверніть увагу покупця на гідності автомобіля і надайте документи про сервісне обслуговування. Незайвим буде невеликий блеф: спробуйте ненароком згадати про існування інших покупців, які цікавляться автомобілем.
Корисна порада
Відвідайте авторинок, якщо у вас є достатня кількість вільного часу. Можливо, потенційний покупець, зацікавившись автомобілем, не стане наполягати на істотному торзі