Як вручну налаштувати інтернет. навіщо потрібні багатопортові модеми.

Процедура настройки інтернет-з'єднання в ручному режимі прямо залежить від типу використовуваного пристрою. Тим не менш, деякі загальні алгоритми можуть бути рекомендовані всім користувачам.
Інструкція
1
При використанні dial up модему необхідно встановити відповідні моделі драйвери і створити нове з'єднання. Для цього викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Виберіть завдання створення нового підключення і вкажіть команду «Підключити до інтернету». Застосуйте прапорець на полі «Через звичайний модем» і надрукуйте ім'я створюваного з'єднання і телефон постачальника послуг у відповідних полях. Введіть дані облікового запису та пароля і запустіть значок підключення.
2
При використанні ADSL-модему збережіть той же алгоритм дій, але застосуйте прапорець в рядку «Через високошвидкісне підключення». Далі просто запустіть створений ярлик.
3
При використанні виділеній лінії викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». розкрийте посилання «Мережеві підключення» і виберіть розділ «Підключення по локальній мережі». Викличте контекстне меню необхідного з'єднання кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Виберіть пункт «Протокол інтернету» і надрукуйте IP-адреси, повідомлені провайдером, у відповідні поля діалогового вікна.
4
При використанні мобільного модему «великої трійки» операторів мобільного зв'язку просто підключіть модем з SIM-картою до комп'ютера. Решта дії будуть виконані в автоматичному режимі. Модем оператора SkyLink увазі попередню установку власного програмного забезпечення і драйверів.
5
При використанні смартфона, що працює під управлінням Windows Mobile і підтримує функцію GPRS, потрібно увійти в головне меню апарату і вибрати пункт «Настройки». Перейдіть у розділ «Підключення» і вкажіть команду «Створити нове підключення». Введіть дані імені з'єднання, GPRS, імені точки доступу, облікового запису та пароля, надані оператором стільникового зв'язку.