Як включити флеш плеєр. Як відключити shockwave flash.

Включення і виключення програвача Adobe Flash Player в різних браузерах виконується по-різному. Тим не менше, всі сучасні версії інтернет-оглядачів комп'ютерів, що працюють під управлінням ОС Windows, підтримують дану технологію.
Інструкція
1
Internet ExplorerВизовіте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Відкрийте браузер Internet Explorer версії 7 і вище і розкрийте меню Tools верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт Internet Options і виберіть вкладку Programs діалогового вікна.
2
Скористайтеся кнопкою Manage Add-ons в однойменному розділі нижній частині вікна і виділіть рядок Shockwave Flash Object в розпочатому каталозі наступного діалогового вікна. Застосуйте прапорець в рядку Enable розділу Settings і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
OperaЗапустіте браузер і розкрийте меню загальних налаштувань програми, одночасно натиснувши функціональні клавіші Ctrl і F12, для того щоб включити завантажений і встановлений Flash Player. Зверніть увагу на те, що процедура установки програвача передбачає обов'язкове завершення роботи всіх браузерів, включаючи і Opera, для коректної інтеграції додатка.
4
Виберіть вкладку «Розширені» в діалоговому вікні та виділіть рядок «Вміст» у списку лівій частині вікна. Застосуйте прапорець в рядку «Включити плагіни» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Перезапустіть браузер для застосування змін.
5
Google ChromeЗапустіте програму і надрукуйте chrome: plugins в тестовому поле адресного рядка браузера. Знайдіть поле з ім'ям Flash на сторінці, що з'явилася і натисніть кнопку «Включити» під ним.
6
Зверніть увагу на те, що за наявності більш ранньої версії плагіна відображатися в каталозі будуть обидва файли, але використовуватися буде версія, що входить в інсталяційний пакет браузера. Не використовуйте також експериментальний варіант розширення з ім'ям pepflashplayer.dll, теж відображається у списку.