Як в Windows додати диск.

Додавання нового жорсткого диска - найзручніший спосіб збільшення дискового простору та оновлення комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows. Обмеженням є те, що додається диск не повинен виступати в ролі основного. Існує і можливість додавання логічного тому штатними засобами самої системи.
Інструкція
1
Додавання нового жорсткого диска може знадобитися при досить великому обсязі інформації, що зберігається на комп'ютері. Додатковий диск дозволяє перенести відео- і аудіофайли, колекції фотографій та презентацій з основного диска , звільнивши таким чином, дисковий простір. Підключення нового зовнішнього диска не вимагає спеціальних пізнань - просто підключіть диск до комп'ютера і включите в мережу. Зазвичай для цього використовується стандартний USB-порт.
2
Викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для того, щоб почати використовувати доданий жорсткий диск. Знайдіть новий диск. При неотображаемості доданого пристрою може знадобитися повернутися в головне меню «Пуск» і перейти в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Система і безпека" і розгорніть вузол «Адміністрування». Відкрийте розділ «Керування комп'ютером» подвійним кліком миші і вкажіть пункт «Управління диска мі» в лівій частині групи «Сховище». Знайдіть новий диск.
3
Для додавання нового логічного тому ще раз поверніться в головне меню «Пуск» і введіть значення diskmgmt.msc в текстове поле рядка пошуку. Підтвердіть запуск утиліти, натиснувши функціональну клавішу Enter.
4
Викличте контекстне меню вільного розділу потрібного диска кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Створити простий том». Пропустіть перше вікно майстра створення томів, натиснувши кнопку «Далі», і послідовно вкажіть в наступних діалогових вікнах: - розмір який додається логічного тому; - бажану букву диска ; - обрану файлову систему.
5
Визначте необхідність форматування який додається логічного тому і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Готово» в останньому вікні майстра. Процес буде запущений, додаткові дії в ручному режимі не вимагаються.