Як вибрати ноутбук для роботи.

Ноутбук - незамінний атрибут солідного бізнесмена. Такий мобільний комп'ютер дозволяє усюди переносити з собою плоди своєї праці і займатися роботою в будь-якому зручному місці. Але вибрати ноутбук не так вже й легко, адже це пристрій повинен бути не тільки ефективним в роботі, але і зручним.
Інструкція
1
Ноутбук і, призначені для роботи, можуть бути настільними (їх часто ще називають офісними), представницькими, професійними та ультрапортативними. Офісний лептоп володіє повноформатної клавіатурою, вбудованим оптичним приводом, великим екраном і ємним вінчестером. Професійні пристрої являють собою системи, розраховані на вимогливі додатки.
2
Ноутбук і, що відносяться до представницького класу - провідні моделі бізнес-сегмента. В них поєднується оптимальний баланс функціональних можливостей та іміджу. Ультрапортативні ноутбуки відрізняються компактними розмірами, легким вагою і тривалим часом роботи від батареї.
3
При виборі ноутбука для роботи приділіть увагу процесору. Важливі параметри цього компонента: тактова частота, кількість ядер, модель, енергоспоживання і ступінь нагріву процесора.
4
Приділіть увагу вінчестера. Жорсткий диск може бути HDD або SSD. Останній накопичувач менш поширений, хоча володіє вагомими перевагами: високою надійністю, низьким енергоспоживанням, продуктивністю і т.д.
5
Оперативна пам'ять - важливий компонент лептопа. Для роботи з графічним редактором, складними програмами та відео вибирайте ноутбук, ємність оперативної пам'яті якого буде не менше двох гігабайт.
6
Приділіть увагу параметрам матриці. Від дозволу матриці залежить, наскільки високої якості буде переглядати відео. Пам'ятайте: матриця може бути глянсовою або матовою (глянсова матриця гарантує високу яскравість зображення).
7
Ще один складників - відеокарта. Саме цей елемент багато в чому визначає вартість лептопа (його не можна апргейд). Приділіть також увагу потужності чіпа відеокарти.
8
Більшість ноутбуків мають пластиковим корпусом, хоча є й ті моделі, які мають металевий корпус. Корпус лептопа може бути будь-якого вподобаного вам кольору.
Зверніть увагу
Ноутбук купуйте тільки в спеціалізованому магазині!
Корисна порада
Додаткові параметри, яким приділяють увагу при виборі ноутбука для роботи: виробник, дозвіл екрана, габарити пристрою, комунікації та інші характеристики.