Як організувати урок.

Багато талановиті молоді люди можуть проводити уроки з математики, англійської мови або малюванню ще до надходження в педагогічні інститути. Однак часто вони стикаються з браком досвіду в організації уроку. Подивимося, на що варто звернути увагу початківцям педагогам.
Вам знадобиться
  • 1. Учні
  • 2. План уроку
  • 3. Конспект уроку
  • 4. Джерела
Інструкція
1
Завжди складайте план уроку. По-перше, вам необхідно познайомити учня з темою уроку. Не забудьте вказати учневі джерела, на які ви спираєтесь при поясненні теми. Потім поставте мети уроку. Їх може бути декілька. Учень повинен знати, які цілі заняття. Також пишіть для себе короткий конспект уроку, відзначаючи основні пункти, про які ви хочете розповісти. В кінці уроку підведіть підсумки того, що було зроблено.
2
Враховуйте час, який відведено на урок. Якщо на урок у вас є година, то зазвичай перші 5 хвилин йдуть на оприлюднення теми, а останні 5 хвилин на те, щоб дати домашнє завдання. Також час потрібно для перевірки минулого домашнього завдання. Тому в залишилися 40-45 хвилин потрібно вмістити всю інформацію, яку ви хочете дати учневі. Постарайтеся в плані уроку вказати, скільки приблизно хвилин у вас займе пояснення кожного пункту.
3
Готуйте всі матеріали заздалегідь. Записуйте для себе питання, які ви хочете задати учневі. Також не забувайте про раздаточном матеріалі. Це можуть бути різні схеми і таблиці. Як показує досвід багатьох викладачів, саме завдяки таким матеріалам інформація учнями засвоюється краще.
4
Для того щоб уроки були корисними і цікавими, підбирайте для вашого учня додаткову літературу, до якої він міг би звернутися, щоб сформувати свою власну точку зору на предмет. Заохочуйте дослідницьку діяльність вашого учня. Обговорюйте з учнем всі виниклі у нього питання.