Як в'язати пінетки для новонародженого. пінетки гачком для новонароджених докладна інструкція.

Пінетки для новонародженого - це милий предмет дитячого одягу. В'язання пінеток не займе дуже багато часу, зате принесе масу позитивних емоцій. Справитися з цією справою можуть навіть початківці, адже в'язати пінетки для новонароджених нескладно.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - спиці;
  • - вимірювальна стрічка;
  • - булавки.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до в'язання, підберіть відповідну пряжу. Приміром, нехай це будуть різнокольорові залишки м'якої вовни середньої товщини або спеціальна сумішева пряжа, призначена для новонароджених.
2
Наберіть на спиці 33 петлі (набраний ряд повинен дорівнювати 16 см, що відповідає виміряним обсягом ноги у щиколотки новонародженого). Після цього наступні 14 рядів (це три сантиметри) пров'яжіть хусткової візерунком, то є всі ряди потрібно провязать лицьовими петлями. Потім 4-6 рядів пров'яжіть панчішних візерунком (панчішний візерунок являє собою чергування лицьових і виворітних рядів).
3
Розділіть в'язання на три частини. У тому випадку якщо одна або дві петлі виявляться зайвими, додайте їх до середньої частини. Потім продовжуйте в'язати.
4
Пров'яжіть лицьовими перші одинадцять петель (це права бічна частина), після чого пров'яжіть середню частину. Переверніть в'язання на виворітну сторону і знову пров'яжіть середню частину. Щоб зручніше було в'язати, праву і ліву частини зніміть на шпильки.
5
Роботу поверніть на лицьову сторону і, починаючи з наступного ряду, пров'язуйте тільки петлі середньої частини. Вив'язування «язичка» закінчите виворітні поруч.
6
Від центральної частини до правої бічної з кромок петель "язичка" наберіть по одній додатковій петлі. Потім в'язання переверніть на виворітну сторону і пров'яжіть петлі правої частини, попередньо перекинувши їх з шпильки на спицю.
7
Пінетки продовжуйте в'язати в наступній послідовності: петлі правої бічної частини, петлі, які набрані з кромок, середню частину і петлі з кромок. Після цього точно так же пров'яжіть ліву бічну частину.
Зверніть увагу
Під час в'язання пінеток для новонародженого краще не покладатися на приблизні розрахунки петель, а частіше приміряти виріб.
Корисна порада
Відстань від щиколотки до мізинця повинно складати приблизно п'ять сантиметрів.