Як відзначити Великдень із друзями.

Світле свято Великодня прийнято відзначати в колі рідних і друзів за багатим столом. В цей день потрібно вітати один одного, мінятися яйцями і пасками, щиро радіти і дарувати один одному добрі емоції.
Вам знадобиться
  • - паски;
  • - яйця;
  • - паска.
Інструкція
1
Почніть підготовку до святкування Пасхи у Чистий четвер. В цей день прийнято прибирати приміщення, пекти паски, готувати паски і фарбувати яйця. Освятити традиційні частування можна в суботу в церкві.
2
Підготуйте стіл на Великдень . Після семинедельного поста дозволяється скуштувати м'ясні страви і здобну випічку. Також можна в цей день вживати алкогольні напої. Домовтеся з друзями, хто яке блюдо готувати, щоб розподілити частину обов'язків.
3
Зустрічайте гостей традиційним пасхальним привітанням «Христос Воскрес!», Вони повинні відповідати вам «Воістину Воскрес!». Існує правило, що першим цю фразу повинен вимовляти молодший за віком, але в наш час можна відійти від цих традицій. При зустрічі даруєте гостям яйця і приймайте їх у відповідь. Також необхідно похрістосоваться - тричі поцілувати кожного гостя в щоки.
4
Влаштуйте великодні ігри та забави. Особливо вони сподобаються дітям, якщо вони теж присутні на святі.
5
По-перше, можна влаштувати «биття яєць». Суть цієї гри полягає в тому, щоб розбити точним ударом яйце суперника і зберегти при цьому своє. Найкраще цілитися гострим кінцем, але ви можете вибрати іншу стратегію. Тріснуті яйця швидше інших виходять з ладу.
6
По-друге, займіться «катанням яєць». Для цього складіть смужку щільного картону навпіл уздовж, закріпіть один кінець на узвишші, а другий опустіть на рівну поверхню, наприклад, пол. Завдання гри вибити яйце противника своїм з означеної області. Майте на увазі, що круглі яйця котяться майже прямо, а ті, що з гострим кінцем - повертають убік. Ви можете використовувати кілька примірників.
7
По-третє, пограйте в дитячу гру «фанти». Предметом, який витягають з мішка або пакета може бути пасхальне яйце. При цьому ведучий повинен говорити «Нехай це яйце зробить ...». Зрозуміло, всі доручення повинні бути добрими і нешкідливими.