Що правильно готувати на Великдень.

Про те, що готувати на Великдень , господині починають замислюватися ще під час посту, бажаючи зробити свято незабутнім. Традиції в кожній родині свої, але існує ряд рецептів, без яких уявити собі Світле Христове Воскресіння просто неможливо.
Інструкція
1
Спечіть паски. Тісто для їх приготування вимагає особливого ставлення до себе, тому за дану випічку беруться далеко не всі господині, але смак домашнього паски неможливо порівняти з тим, що пропонують в магазині. Ступінь готовності тесту визначається його липкостью: добре відбито тісто не прилипає до рук. Після того, як тісто підніметься, його необхідно промісити і поставити підходити знову. Процедуру повторюють не менше двох разів. Заповнюючи форми для пасок, потрібно залишити не менше третини вільного місця, інакше тесту буде нікуди підніматися.
2
Пофарбуйте яйця. У магазинах можна знайти хімічні барвники, але здавна яйця проварювали разом з цибулевим лушпинням, завдяки чому вони набували насичений відтінок помаранчевого кольору і особливий, як би трохи пропечений смак. Якщо ж на фарбування яєць категорично не вистачає часу, можна просто прикрасити їх готовими наклейками, але смак у яєць буде звичайним.
3
Приготуйте паску. Це сир, попередньо протертий через сито і змішаний з вершками, сметаною, яєчними жовтками або яйцями, вершковим маслом. Найпростіше змішати сир зі сметаною та іншими джерелами жиру, але, залежно від способу приготування, існують ще два види паски, заварна і варена. Рецепти на Великдень в кожній родині свої, але найбільш смачною виходить паска, що пройшла термічну обробку.
4
Крім пасок можна поставити на стіл пряники. На свято вони печуться в особливих формах, це можуть бути голубки, великодні зайці чи яйця. Не забороняється присутність будь-який інший випічки, від млинців до пирогів. У ряді регіонів ставлять на стіл великодні бабки. Ця випічка готується із здобного тіста і прикрашається глазур'ю.
5
Великодні страви на цьому не закінчуються. Обов'язково поставте на стіл м'ясо, яке можна приготувати по найбільш коханому в сім'ї рецептом. В давнину на стіл ставили сало і запечене м'ясо, яке не втрачало своїх смакових властивостей і в холодному вигляді.
Зверніть увагу
Для бажаючих дотримати традиції в повній мірі, потрібно обзавестися широким столом, який зможе вмістити 48 страв, за кількістю днів посту. Саме так накривали стіл в заможних сім'ях в минулі століття.
Корисна порада
Раніше на Великдень не подавали гарячі страви, так як в давнину великодній стіл стояв накритим всю наступну за великим святом тиждень. Сьогодні багато відступають від подібних правил, воліючи гаряче м'ясо і гарніри до них.