Як доглядати за волоссям навесні.

Тема догляду за волоссям особливо актуальна навесні, адже сезонний авітаміноз позначається і на їх зовнішньому вигляді. Щоб після позбавлення від головних уборів зачіска виглядала ефектно, потрібно більш ретельно доглядати за собою.
Інструкція
1
Постарайтеся максимально скоротити використання фена, прасування для волосся або стайлера. Всі ці нагрівальні прилади додатково сушать шкіру голови і саму структуру волоса.
2
Відмовтеся від фарбування хоча б на деякий час. Навіть найякісніша і дорога фарба додатково травмує волосся, які й так потребують зволоження і живлення.
3
Використовуйте як ополаскивателей НЕ бальзами на основі хімічних компонентів, а натуральні відвари трав. З їх допомогою волосся навесні придбають здоровий блиск.
4
Відвідайте перукаря. Навіть якщо хочеться до літа обзавестися розкішними і довгими локонами, правильний догляд за волоссям неможливий без регулярної стрижки. Саме вона дозволяє зберегти кінчики волосся цілими.
5
Щоб розраховувати здорове волосся, регулярно користуйтеся масками, відповідними конкретному типу волосся. Універсальним рецептом можна вважати суміш з яєчного жовтка, столової ложки коньяку і такої ж кількості меду. Найкраще проводити реанімаційні маски комплексно, чергуючи склади щодня впродовж двох тижнів. В цьому випадку ефект буде видимим.
6
Розчісуйте волосся правильно, використовуючи для цього гребені з рідкими зубцями, і не травмуйте волосся до їх повного висихання.
7
Регулярно масажуйте шкіру голови - це допоможе поліпшити кровообіг в області волосяних цибулин. Завдяки цьому живлення волосся покращиться і вони стануть більш здоровими. Для цього можна використовувати морську сіль, масаж з якою додатково очищає шкіру голови.
8
Замініть водопровідну воду для миття голови на відвар з трав або попередньо кип'ятіть її. Так вона стає менш шкідливою для волосся.
Корисна порада
Приймайте комплекс вітамінів і нормалізуйте харчування таким чином, щоб у ньому було присутнє достатня кількість овочів і фруктів.