Як вибрати гідромасажну ванну для ніг.

Гідромасажні ванни для ніг надають благотворну дію на весь організм, об'єднуючи розслабляючий і оздоровчий ефект. Щоб у домашніх умовах впливати на стопи, слід розібратися в особливостях різних моделей і вибрати відповідну гідромасажну ванну.
Інструкція
1
Оберіть вид массажаГідромассажние ванни можуть мати різний характер впливу на ніг і: за допомогою вібрації, механічно і за допомогою бульбашок. Щоб не нашкодити собі і вибрати корисний масаж, визначте мету майбутніх процедур. Наприклад, станете застосовувати її при застуді, використовувати тонізуючі розчини або отримувати задоволення від бульбашкового масажу стоп.
2
Підберіть ванну для проведення лікувальних процедурЕслі ви схильні до простудних захворювань, використовуйте просту гідромасажну ванну. Підберіть модель ванни з масажем за допомогою роликів і вібрації. Комплексний вплив гарячої води (38-40 градусів) і механічного масажу роликами дозволить впливати на точки стопи, що відповідають за органи дихання. Якщо при цьому ви додасте у воду порошок гірчиці, ефект використання ванни подвоїться.
3
Підберіть ванну для очищувальних процедурВ такому апараті передбачаються не лише ролики, а й спеціальні щітки. Використання такої ванни передбачає розчинення в гарячій воді різних солей або соди. Якщо у вас брудна робота і ви цілий день носите важку взуття, ніг і пітніють. Підберіть модель з декількома знімними насадками і користуйтеся ванної 2 -3 рази на тиждень - це полегшить очищення ніг і зніме втому.
4
Підберіть бульбашкову ванну для тонізуючих процедурПрі масажі зон стопи можна використовувати не тільки ролики і спеціальне покриття, але і бульбашковий ефект від руху повітря. Зупиніть свою увагу на апараті, здатному регулювати вібраційний режим рельєфу на дні ванни. Завдяки цій функції і бульбашкові ефекту ванна масажує всі частини стопи: подошвенную, внутрішню і зовнішню. При цьому стимулюються рефлекторні точки, і ви через 10-15 хвилин відчуєте себе відпочив і в хорошому настрої.
5
Використовуйте ванну для сухого массажаПодберіте модель бульбашкової ванни, яка допускає роботу в «сухому» режимі. При цьому функція вібрації дна і обдування повітрям повинні зберігатися. Зверніть увагу на укомплектованість такої моделі спеціальними додатковими деталями, необхідними для повноцінні ніг про виконання процедури.
6
Для посилення позитивними ніг про ефекту готуйте воду для ванни з різними речовинами: морською сіллю, ефірними маслами, настоєм лікувальних трав. Все залежить від того, якої допомоги ви потребуєте даний момент. Наприклад, є речовини з загоює дією - масло лимона і розмарину, а є розслаблюючі - масло м'яти і лаванди. Візьміть до відома, що всі добавки повинні використовуватися в рекомендованих дозах.
Зверніть увагу
Щоб вода в гідромасажною ванні не остигала і зберігала приємну температуру під час всієї процедури, підберіть модель з режимом підігріву.
Корисна порада
Щоб не переплачувати, що не вибирайте ванну з великою кількістю насадок - велика частина з них може ніколи не знадобитися.