Як фарбувати очі темними тінями. Як фарбуватися коричневими тінями.

Темними тінями очі слід фарбувати тільки для вечірнього або дуже урочистого денного макіяжу. В інших ситуаціях такий мейкап виглядатиме агресивно і навіть вульгарно. До темним відносяться тіні чорного, коричневого, темно-сірого та інших квітів.
Інструкція
1
Найкрасивіший і універсальний вечірній макіяж робиться за допомогою чорних тіней. Але в чистому вигляді вони рідко використовуються. Чорні оптимально поєднувати з молочними або перламутровими відтінками тіней або олівця для очей. До темно-коричневому косметичному засобу теж необхідно підібрати пару посветлее, наприклад, бежевого або бронзового кольору.
2
Світлі тіні нанесіть на куточок очі з боку перенісся, а темні - плавним переходом від середини рухомого століття і до зовнішнього куточка. Якщо ви робите макіяж на підводку, наносите темні тіні по всій довжині стрілки, надавши до її завершення витончену форму пелюстки.
3
Більш оригінальний макіяж очей вийде, якщо нанести світлий відтінок тіней на середину століття, а більш темний або чорний - в обох куточках очі : і з зовнішньої, і з внутрішньої сторони.
4
Темні тіні можна використовувати й іншим способом - нанесіть їх тільки на складку верхнього століття. Або ж покрийте ними все рухоме повіку, а найбільш опукле місце оттените світлим цяткою.
5
Все перехідні лінії ретельно розтушуйте, зробіть їх плавними і м'якими. Не залишайте чітких кордонів, інакше макіяж буде виглядати нарочито неприродно.
6
Для більшої виразності проведіть тонку світлу лінію під бровние дуги. Або тіні молочних відтінків нанесіть в якості основи на все віко аж до брів. Це дозволить зробити рівний вечірній макіяж. А під брови растушуйте найсвітліші тіні. Так ви візуально збільшите очі .
7
Щоб тіні до кінця вечора не обсипалися, злегка припудріть повіки після того, як макіяж очей буде завершений. Поверх тіней використовуйте тільки прозору розсипчасту пудру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WA2G-WJULlE
Корисна порада
Макіяж з чорними тінями робить акцент на очі. Доречно використовувати підводку і об'ємну туш, а ось помаду або блиск необхідно підібрати спокійного або й зовсім нейтрального кольору.