Як підключити апаратне прискорення. Як включити апаратне прискорення на windows 7.

Функція апаратного прискорення відтворення сторінок може бути підключена стандартним методом на відкритих DirectX версії 10. При використанні low-end відеокарт дев'ятого покоління буде потрібно примусове включення цієї функції.
Інструкція
1
Визначте можливість підключення функції апаратного прискорення використовуваної відеокартою. Для цього викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте dxdiag в рядку «Відкрити» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK. Скористайтеся вкладкою «Дисплей» в діалоговому вікні діагностики DirectX і знайдіть інформацію про свою відеокарті.
2
Увімкніть апаратне прискорення стандартним способом, якщо це підтримується. Для цього поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Панель управління». Відкрийте аплет «Екран» і виберіть вкладку «Параметри» в діалоговому вікні. Скористайтеся кнопкою «Додатково» і виберіть закладку «Діагностика». Встановіть слайдер рядка «Апаратне прискорення» в один з шести можливих режимів роботи. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
3
Виконайте примусове включення функції апаратного прискорення при використанні відеокарт нижче DirectX 10. Для цього поверніться в пункт «панель управління» і скористайтеся кнопкою «Обладнання та звук». Вкажіть команду «Диспетчер пристроїв» і знайдіть рядок використовуваної відеокарти. викличте контекстне меню знайденого елемента кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
4
Перейдіть на вкладку «Відомості» в діалоговому вікні і вкажіть пункт «ВД обладнання» в спадному меню властивостей. Збережіть знайдені ідентифікатори виробника устаткування і самого пристрою.
5
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» і запустіть утиліту редактора реєстру, натиснувши кнопку OK. Розкрийте гілку HCU \ Software \ Microsoft \ Internet Explorer \ GPU.
6
Змініть значення параметрів DeviceID і VendorID на знайдені раніше. Змініть значення ключа SoftwareFallback з 1 на 0 і збережіть зроблені зміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q05fVHJWNgk