Як поміняти лампочку фари на Шевроле Лачетті. установка крила на шевроле лачетті.

Перегорілі лампи фари автомобіля доставляють своїм власникам чимало дискомфорту. У сервісному центрі заміна лампи займе близько 20 хвилин, але не завжди є можливість дістатися до нього. У такому випадку, поміняйте лампочку фари на Шевроле "Лачетті" самостійно.
Вам знадобиться
  • - нова лампочка
  • - торцевої ключ
  • - керівництво по експлуатації автомобіля
Інструкція
1
Щоб приступити до заміни лампи, зніміть фару. Проведення даної операції як обов'язкової зазначено в керівництві з експлуатації. Без демонтажу фари здійснити процедуру буде практично неможливо (у разі заміни лампи ближнього світла або габаритних вогнів).
2
Відкрийте капот автомобіля. Візьміть торцевий ключ і з його допомогою відкрутіть гайку, розташовану в районі моторного відсіку між фарою і радіатором. Щоб до неї дістатися, відсуньте дроти. Демонтуйте болти. Їх ви побачите відразу: вони розташовані на верхній половині рамки радіатора.
3
Після проведення підготовчих робіт не намагайтеся відразу зняти фару. Спершу трохи підніміть її і потягніть у бік крила. Вийміть шпильку з радіатора, яка трималася открученной гайкою.
4
Трохи вийміть фару з гнізда. Ви побачите два джгута проводів, які необхідно від'єднати. Джгут, що знаходиться внизу, приблизно посередині фари, є основним. Для зняття натисніть на засувку в його верхній частині.
5
Другий джгут проводів - поворотний - витягніть разом з лампою. Для цього поверніть на 45 градусів проти годинникової стрілки сірий патрон. Можете зняти фару.
6
Щоб замінити лампу, зніміть кришку з секції ближнього світла і габаритних вогнів (вона знаходиться праворуч, коли ви тримаєте фару виворітного стороною до себе). Вийміть непрацюючу фурнітуру. Якщо ви робите заміну лампи габаритного вогню, будьте уважні: вона фіксується в корпусі фари разом з патроном без цоколя. Лампу ближнього світла встановіть вусиком вгору. Дане положення є єдино правильним. При іншій установці, вона буде зліпити зустрічних водіїв.
Корисна порада
Проведіть збірку фари в зворотному порядку. Не поспішайте закручувати останні болти і гайки: переконайтеся у правильності установки ламп.