Як вибрати хороші ваги.

Ваги - прилади, необхідні в побуті. Вони незамінні для тих, хто стежить за своєю вагою, і стають помічником для людей, які люблять смачно приготувати їжу. Щоб вибрати хороші кухонні ваги, потрібно вивчити їх основні параметри і розглянути особливості кожної моделі.
Інструкція
1
Виберіть тип прібораКухонние ваги бувають механічними та електронними. Перші не потребують джерела живлення, і їх робочим інструментом є вимірювальна пружина. Електронні ваги працюють від мережі, на батарейках або від акумулятора. Виберіть електронні ваги: вони точніше механічних і крім виміру ваги продуктів наділені додатковими корисними функціями.
2
Виберіть конструкціюДля зважування в приладах передбачається розміщення продуктів на плоскій платформі або в чаші. Причому, чаша може бути знімною або цільним елементом з корпусом. Якщо вам буде потрібно дізнатися вагу об'ємних продуктів: цілої риби, качки, шматка м'яса, качана капусти, зробити це краще на платформі. Виберіть модель із знімним чашею - вона зручніше в експлуатації і дозволить зважувати сипучі крупи, рідини та цілого гусака.
3
Виберіть матеріалКорпус ваг виконується з різних матеріалів: скла, нержавіючої сталі, високоякісного пластику. Матеріал не впливає на точність зважування, але пластмаса тьмяніє від часу. Якщо ви обмежені в засобах, підберіть модель з матового пластика - на ньому малопомітно вплив гарячої води і миючих засобів. Щоб ваги служили вам 10-15 років, зверніть увагу на прилади з корпусом з нержавіючої сталі. Вони надійні і надовго стануть прикрасою вашої кухні.
4
Вибирайте тип управленіяЕслі ваги оснащені безліччю додаткових функцій, задавати їх можна за допомогою кнопок і сенсорним управлінням. Підберіть прилад, що дозволяє активізувати функції легким дотиком. Такий контакт не залишає слідів на сенсорної панелі і надовго зберігає її в чистоті.
5
Визначте масу взвешіваніяОднім з важливих параметрів кухонних ваг є показник максимальної ваги. Кожен прилад розрахований на певну межу при вимірюванні. Наприклад, на ваги з межею 3 кг неприпустимо покласти вантаж навіть в 3,5 кг. Підберіть модель з обмеженням маси в межах 5 кг - це оптимальна величина показника, що дозволяє виробляти в домашніх умови необхідне зважування продуктів.
6
Виберіть похибка Неточні прилади марні в господарстві, тим більше для зважування продуктів. Беручи до уваги, що в кулінарії має значення кожен грам, вибирайте точні ваги. Уважно вивчіть технічні характеристики, зазначені в паспорті. Зупиніть свою увагу на моделі, у якої похибка зважування становить не більше 1 -2 г.
7
Виберіть дізайнПрібори відрізняються різноманітністю форм і способом кріплення. Можна підібрати ваги будь-якого стилю: з яскравими візерунками, в сучасному стилі або під старовину. Крім того, ваги можна розташувати на горизонтальній поверхні або закріпити на стіні. Підберіть модель з настінним кріпленням - ви заощадите місце на обробному столі і додасте цікавий елемент в інтер'єр кухні.
Зверніть увагу
Розгляньте ваги з функцією «Послідовне зважування». Вона не буде зайвою, якщо ви готуєте тісто в чаші, поступово додаючи необхідні інгредієнти. При цьому, не висипаючи попередню порцію продуктів, можна зважувати всі інші а потім дізнатися загальну масу.
Корисна порада
Якщо ви стежите за власною вагою, підшукайте прилад з функцією підрахунку калорій під зважуваних продуктах.