Як вийти з dfu mode.

Режим DFU є стандартним інструментом для виконання деяких операцій відновлення прошивки iPhone, iPod і iPad або даунгрейда. Цим він відрізняється від режиму Recovery, в якому можливе тільки оновлення прошивки. В режимі DFU завантаження операційної системи не проводиться.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Знайдіть і запустіть додаток iTunes, призначене для виконання всіх операцій з Apple-пристроями. Рекомендується переконатися в тому, що використовується остання версія програми.
2
Підключіть до комп'ютера спеціальний USB-кабель, що входить до комплекту мобільного пристрою, не приєднувати своє телефон або планшетник. Вимкніть мобільний пристрій стандартним методом. Для цього натисніть і утримуйте в такому положенні кнопку Power до появи слайдера з написом «Вимкніть». Перетяните слайдер зліва направо і дочекайтеся зникнення обертової шестерінки на екрані.
3
Підключіть свій пристрій до комп'ютера. Одночасно натисніть кнопки Power і Home на апараті і утримуйте їх в такому положенні протягом десяти секунд. Відпустіть кнопку Power після закінчення цього часового проміжку, але продовжуйте утримувати кнопку Home.
4
Через нетривалий проміжок часу додаток iTunes визначить підключений пристрій. Показником цього служить повідомлення про «пристрої в режимі стабілізації/відновлення». Екран самого телефону або планшетника при цьому залишається повністю чорним (можливий варіант абсолютно білого екрану) і ніяких зовнішніх проявів режиму DFU не буде.
5
Здійсніть перепрошивку пристрою.
6
Виведіть мобільний пристрій з режиму DFU. Для цього, не відключаючи апарат від комп'ютера, одночасно натисніть кнопки Power і Home. Утримуйте обидві кнопки натиснутими десять секунд, а потім відпустіть їх. Скористайтеся кнопкою Power для завантаження iOS в звичайному режимі.
7
При необхідності допускається виведення пристрою з режиму DFU без використання комп'ютера. Алгоритм дій залишається колишнім - одночасно натисніть кнопки Power і Home і не відпускайте їх до появи символу яблука на екрані пристрою.