Як вибрати масажні ванночки.

Протягом свого життя людина в середньому долає 50 тисяч кілометрів, а це мільйони кроків. Ноги людини виконують величезну роботу і тому вимагають постійного догляду за собою. На ступнях людини знаходиться безліч нервових закінчень, надаючи на них вплив за допомогою масажерів, можна отримати дивовижний результат.
Інструкція
1
Хоча б раз на тиждень, але ноги можна побалувати такою ванною, потім зробити педикюр і нанести живильний або зволожуючий крем. А якщо ви любителька високих каблуків, то і через день така процедура буде дуже корисна. Залежно від переслідуваної мети їх застосування масажні ванночки бувають гідромасажні, лікувальні, гартують, тонізуючі, очищають і так далі.
2
При покупці масажною ванночки важливими моментами необхідно вважати продуманість конструкції і ергономіку. Зверніть увагу на наступні характеристики.
3
Стійкість приладу. Він повинен мати гумові ніжки або міцне нековзне підставу, не повинен бути легким. Найменш вдала форма для ванночки , це півсфера, такий прилад при використанні може перевернутися, що небезпечно.
4
Можливість безпосередньо пальцем ноги перемикати режими, тому клавіші і кнопки переважніше поворотних перемикачів. Бажано входження в комплект поставки пульта дистанційного керування.
5
Краще якщо в ванночці буде перфороване акупунктурноє дно, з м'якого пластику приємного на дотик.
6
Принципове значення для ніг мають габарити ванночки . Бувають моделі суперкомпактні, в які ноги великого розміру просто не помістяться.
7
Пристрій для підвішування додаткових насадок або місце в корпусі для їх зберігання.
8
Нагрівальні елементи, вмонтовані в дно ванночки , відповідають за підтримання температури і підігрів води.
9
Максимальна стандартна споживана потужність масажною ванночки 110 ват. Для підтримки температури води у ванні теплою це нормальний показник, але його недостатньо для підігріву. Зверніть увагу, якщо в інструкції прописані турбо-масаж, інфрачервона лампа, підігрів води, а потужність приладу не досягає навіть 70 ватт, швидше за все, доведеться самостійно гріти воду.
10
До приладу повинна додаватися інструкція з вичерпним описом безпечного використання приладу.