Як відкрити папку ftp.

На FTP-серверах, як і на локальних жорстких дисках, присутній дерево каталогів. Перейти в необхідну папку на такому сервері можна за допомогою браузера або менеджера файлів загального застосування.
Інструкція
1
Щоб зайти на FTP-сервер з браузера, помістіть в поле для адреси наступний рядок: ftp://ftp.server.domain.Еслі будуть затребувані логін і пароль, введіть їх.
2
Для переходу в папку підведіть до неї курсор миші, після чого натисніть ліву кнопку. Щоб перейти на рівень вище, натисніть на дві точки, розташовані у верхній частині сторінки. Можна ввести і повний шлях до папки наступним чином: ftp://ftp.server.domain/pub/folder/anotherfolder/yetanotherfolder/.
3
Врахуйте, що на більшості FTP-серверів викачувати файли можна тільки з папок, розташованих усередині папки pub. Іноді власники серверів передбачають спеціальні каталоги, в які файли можна завантажувати, але браузери для цього непридатні.
4
Набагато зручніше працювати з FTP-серверами за допомогою менеджерів файлів, що мають таку функцію, наприклад, Midnight Commander (в Linux) або FAR (в Windows). У другому з них може знадобитися спочатку встановити додатковий модуль під назвою FTP. В меню програми виберіть пункт, відповідний FTP-з'єднанню (його назва залежить від програми). Введіть адресу сервера: ftp.server.domain.В Midnight Commander рядок, яку слід ввести в поле, виглядає дещо інакше:/! Ftp: ftp.server.domain.
5
При необхідності введіть ім'я користувача та пароль. Після цього можна переходити в різні папки сервера так само, як якщо б вони були локальними, а також копіювати з них файли в локальні папки, відкриті в сусідній панелі. Щоб розірвати з'єднання, відкрийте у відповідній панелі будь-яку локальну папку . Не намагайтеся видаляти файли з сервера і поміщати свої файли в які не призначені для цього папки. Швидше за все, це у вас не вдасться. А якщо власник сервера допустив помилку в настройках, і зробити втручання у вміст папок без дозволу адміністратора вам вдалося, такі дії можуть бути кваліфіковані, як неправомірний доступ до комп'ютерної інформації.