Як підключити камеру стеження.

Камери відеоспостереження підключаються до джерела живлення, а також влаштуванню обробки відеосигналу: рекордеру, квадратори або монітора. Для цього служать два кабелі, прокладені в загальному коробі.
Інструкція
1
Розкрийте куполоподібний кожух для камери. Його плоске дно прикладіть до стіни і стелі в місці установки і закріпіть за допомогою двох саморізів. Якщо поверхня, на яку здійснюється установка, виконана з бетону, використовуйте дюбелі.
2
Встановіть безкорпусні камеру на поворотну площадку. Чи не прикладайте при затягуванні гвинтів зайвих зусиль, інакше плата зламається. Ті, що йдуть від неї три дроти приєднаєте до клемника, розташованому на дні. Відповідність квітів проводів їх призначенням дізнайтеся з інструкції.
3
Розгорніть камеру таким чином, щоб проглядалася необхідна область приміщення. Ковпак на дно поки не встановлюйте. Від місці установки апаратури до камери проведіть UTP-кабель, що складається з двох кручених пар. Якщо використовується більш поширений кабель з чотирма парами, їм можна підключити дві камери, розташовані поруч. Обов'язково використовуйте кабельний короб.
4
Жили кручених пар, обрані як загальні, приєднаєте до відповідного контакту клемника. Залишилася вільної жилу пари, обраної в якості сигнальної, підключіть до вихідний клеми, а вільну жилу пари, обраної в якості силової - до вхідних.
5
Обесточьте всю апаратуру. Загальну жилу силовий пари підключіть до мінусового контакту стабілізованого 12-вольта джерела, а решту - до плюсового. Сигнальну пару підключіть до рекордеру, квадратори або монітора, при цьому загальна жила повинна бути з'єднана із загальним проводом приладу.
6
Увімкніть всю апаратуру, включаючи блок живлення. При необхідності виберіть на квадратора відповідний вхід. Дивлячись на монітор, попросіть помічника повільно повертати камеру . Досягніть, щоб переглядається область приміщення відповідала бажаної.
7
Закрийте камеру ковпаком, після чого сумістите проріз на ньому з об'єктивом. Переконайтеся, що після цього камера продовжує працювати, а переглядається область і не звузилася.
Готовий комплект для відеоспостереження , що складається з камери в корпусі і спеціального монітора, досить дорогий. Мініатюрна плата «напівфабрикат» допоможе зібрати камеру самому, а в якості монітора використовувати звичайний побутовий телевізор.
Інструкція
1
Плати для самостійного виготовлення камер відеоспостереження продаються в тих же магазинах, що і готові камери, призначені для цієї мети. Вони відрізняються один від одного наявністю підсвічування і мікрофона, видом зображення (кольорове або чорно-біле), а також роздільною здатністю. Купуйте таку плату, параметри якої вас влаштують.
2
В якості корпусу для саморобної камери використовуйте невелику коробку з пластмаси. У ній зробіть отвір по діаметру об'єктиву, а також чотири кріпильних отвори, співпадаючі по розташуванню і діаметру з аналогічними отворами плати. Останню закріпіть за допомогою чотирьох гвинтів з гайками та шайбами, а щоб вона не зламалася від прижимающих зусиль, використовуйте втулки відповідної довжини, зроблені з пластмасового корпусу від авторучки. При наявності мікрофона і світлодіодів отвори потрібні і для них.
3
У тій же коробці розмістіть клеммник з трьома або чотирма контактами (залежно від наявності у плати мікрофону). З інструкції до плати дізнайтеся відповідність квітів проводів їх призначенням. Підключіть їх до клемника з одного боку.
4
Просвердлите в коробці отвір для вводу кабелів. Для підведення живлення використовуйте двухпроводной шнур з різнокольоровими провідниками, щоб не переплутати полярність. Мінусовій провід підключіть до загального проводу плати, плюсовій - до призначеному для подачі живлення. Для сигналів зображення і звуку (при наявності мікрофону) використовуйте екрановані кабелі. Їх обплетення підключіть до загального проводу, а центральні жили - до відповідних проводам плати.
5
Силовий шнур підключіть, дотримуючись полярності, до постійного блоку живлення на 12 В, а екрановані кабелі - до штекерів типу RCA. Підключіть їх до гнізд телевізора, призначеним для подачі відео- та аудіосигнали. Лише після цього включіть в мережу блок живлення і телевізор. На останньому виберіть той відеовхід, до якого підключена саморобна камера. Перевірте її працездатність.