Як запускати японські ігри.

Установка і запуск японських комп'ютерних ігор підкоряються загальним правилам установки додатків на комп'ютерах, що працюють під управління ОС Windows. Головна відмінність таких ігор - регіональні настройки. Пристосувати їх до нашої дійсності можна як штатними засобами самої системи, так і залученням додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Визначте базовий метод установки завантаженої японської ігри : - для архіву - розпакуйте його і запустіть виконуваний файл з розширенням .exe; - для инсталляционного пакета - запустите файл з ім'ям setup.exe або install. exe; - для образів дисків - використовуйте додаток Daemon Tools для емуляції приводу.
2
Вставте диск ОС Windows в дисковод і викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск» для зміни регіональних установок ігри штатними методами самої системи. Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Мова і регіональні стандарти». Перейдіть на вкладку «Мова» діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Встановити підтримку мов з листом ієрогліфами». Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Застосувати».
3
Поверніться в той же діалогове вікно і перейдіть на вкладку «Додатково». Застосуйте прапорець в рядку «Мова програм, які не підтримують Unicode (японський)" і перезавантажте систему для застосування зроблених змін.
4
Завантажте на комп'ютер спеціалізований додаток AppLocale, призначене для полегшення і автоматизації запуску подібних програм, з офіційного сайту корпорації Microsoft. Створіть копію інсталяційний файл apploc.msi і викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск» (для Windows 7). Розкрийте посилання «Комп'ютер» і перетяните копію файлу на значок системного диска.
5
Підтвердіть запис файлу в корінь системного диска у вікні запиту системи і поверніться в головне меню. Надрукуйте cmd в текстовому полі рядка пошуку і викличте контекстне меню знайденої утиліти командного рядка кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Запуск від імені адміністратора" і введіть в текстове поле інтерпретатора команд Windows значення: cd apploc.msi.Подтвердіте запуск програми, натиснувши клавішу Enter, і послідовно натисніть кнопку Next у всіх вікнах майстра установки.