Як запустити консольний додаток. запустити консольний додаток з кнопки.

При наявності навику управляти консольним додатком можна ефективніше, ніж графічним. Такі додатки існують для всіх поширених операційних систем, включаючи Linux і Windows.
Інструкція
1
Запустити консольний додаток в Linux можна в звичайному і повноекранному режимі. В першому випадку для цього буде потрібно запустити емулятор консолі. Для цього натисніть на кнопку виклику меню, яка в KDE виглядає як шестерня, в Gnome - як долоня, а в інших графічних інтерфейсах може мати інший вигляд. В меню знайдіть додаток xterm, nxterm, Konsole або аналогічне. На екрані з'явиться емулятор консолі з командним рядком. Якщо ви бажаєте запустити програму не від свого імені, а від імені іншого користувача, введіть login, після чого наберіть ім'я і пароль. Щоб знову отримати можливість запускати програми від свого імені, введіть logout.
2
Для переходу в повноекранну консоль натисніть Ctrl + Alt + F2. Введіть логін і пароль, і з'явиться командний рядок. Повернутися назад у графічний режим можна, натиснувши Alt + F5 або Alt + F7 (залежно від дистрибутива).
3
В Windows для запуску командного рядка натисніть кнопку Пуск, знайдіть в меню пункт Виконати і введіть ім'я виконуваного файлу - cmd. Відкриється вікно з командним рядком. Натисканням клавіш Ctrl + Enter можна перемикатися між звичайним переглядом.
4
Щоб запустити програму, лежачу в будь-якій папці, до якої прописаний шлях для запуску з інших папок, просто введіть її ім'я. Якщо шлях до папки з програмою не прописаний, введіть його повністю, наприклад:/usr/bin/komandac: Program% 20Filesprogrammakomanda.exe
5
Для переходу в іншу папку введіть команду cd, вказавши через пробіл повний шлях до цієї папки. Щоб запустити програму з поточної папці, в Linux введіть: ./komandaВ Windows введіть: komanda.exe
6
Велика зручність забезпечують консольні менеджери файлів: в Linux - Midnight Commander, в Windows - Far. У такій програмі підведіть покажчик кнопками зі стрілками до папки і натисніть Enter, щоб перейти в неї. Для запуску файлу підведіть покажчик до нього і також натисніть Enter.
Зверніть увагу
Не заводьте, не переміщуйте і не видаляйте файли, призначення яких не знаєте.