Як перенести фото з мобільного.

Сучасні телефони забезпечені фотокамерою , яка дозволяє робити якісні знімки відмінної дозволу. При бажанні ви можете пересилати зображення з мобільного на інші пристрої.
Інструкція
1
Застосуйте вбудовану функцію Bluetooth. Встановіть зв'язок між двома телефонами і передайте необхідний знімок. Для цього відшукайте потрібне зображення, клікніть кнопку «Функції», а потім «Передати».
2
В з'явився підміню знайдіть Bluetooth. Якщо стільниковий виявив інший пристрій при пошуку, то почнеться передача файлу. Зверніть увагу, що відстань між мобільними не повинно бути більше 10 метрів.
3
Перенесіть фото з телефону на комп'ютер, використовуючи usb-провід. При цьому вставте його для початку у вхід на панелі вашого системного блоку, а потім приєднайте до мобільного.
4
Зачекайте, поки на екрані не виникне опціонне вікно. Знайдіть пункт «Передати файли на PC» або «Створити з'єднання» (в залежності від марки телефону напис буде різною). Тепер стільниковий підключиться до ПК.
5
Зайдіть на комп'ютері в «Мої документи». Створіть спеціальну папку, куди будуть перенесені зображення. Далі знайдіть «Мій комп'ютер» на вашому робочому столі. Клацніть на цей ярлик і відшукайте позначення вашого телефону. Воно повинно показуватися як знімний носій з назвою та номером моделі.
6
Відкрийте необхідну папку та виділіть ті фото, які потрібно перенести в комп'ютер. Здійснюється це лівої кнопки мишки, тримаючи клавішу Ctrl натиснутою. Не відпускаючи кнопку, перенесіть об'єкти в вказане місце.
7
Використовуйте для передачі фотознімків ноутбук з вбудованою функцією Bluetooth. Для цього потрібно активувати цей модуль на обох пристроях. Виберіть картинки в телефоні і відзначте їх галочками. Потім натисніть пункт «Передати через Bluetooth». Відшукайте активний пристрій (ноутбук) і з'єднайте їх. Якщо перераховані вище способи вам не підходять, то скористайтеся ще одним варіантом, як відіслати фото з стільникового.
8
Перемістіть фото допомогою мобільного інтернет-зв'язку на свою електронну скриньку. Зайшовши в нього з комп'ютера або ноутбука, вам залишиться тільки зберегти всі отримані файли. Врахуйте, що такий спосіб незручний, оскільки при завантаженні зображень ви додатково платите за трафік.