Як підібрати снігохід.

Снегоход незамінний для пересування в умовах засніженого бездоріжжя. При наявності цього спортивного снаряда дістатися взимку до рибних місць або в далекі куточки природи набагато зручніше. Щоб вибрати снігохід, слід знати особливості кожної модифікації.
Інструкція
1
Оберіть тип снегоходаСуществует кілька різновидів снігоходів: спортивні, гірські, туристичні та утилітарні. Вибір снаряда залежить від того, для яких цілей ви збираєтеся його використовувати. Так, спортивні снігоходи швидко розганяються, гірські - вимагають хорошої фізичної підготовки від пілота, утилітарні - мають високу прохідність, а туристичні гарантують комфортне пересування вдвох чи втрьох недалеко від будинку. Якщо ви хочете насолодитися високою швидкістю на битій трасі або по замерзлому озеру, вибирайте снаряд спортивного типу. Він характеризується високою маневреністю і розганяється до 180 км/год.
2
Підберіть снігохід для швидкої їзди по крутих спусках і підйомах. Якщо ви маєте намір їздити по місцевості з вираженим рельєфом і глибоким сніговим покривом, зупиніть свій вибір на гірських снігоходах. Вони оснащені широкими лижами, які забезпечують хороше зчеплення з трасою, міцними підвісками і гусеницями. Підберіть модель, в якій гусениця виконана з великими зачепами - це підвищує прохідність снігохода.
3
Оберіть туристичний снегоходМашіни цієї категорії підходять для комфортного переміщення: вони доповнені високим вітровим склом, яке захищає пілота від холодного зустрічного повітря. Крім того, на зручному довгому сідлі можуть вміститися три людини. Використання туристичного снігохода передбачає подорожі по неглибокому снігу і на невеликі відстані. Якщо ви звикли до сімейного відпочинку, зверніть увагу на такі моделі - це зручна машина для спільного переміщення на трасах середньої складності.
4
Оберіть утилітарний снігохід, якщо вам потрібно його використовувати для виконання різних завдань: на риболовлі, полюванні або для перевезення вантажів у важкодоступні райони. Моделі цього ряду відрізняються широкими полозами і посиленою підвіскою. До утилітарному снігоходу можна пристебнути сани і навантажити їх до 500 кг. Швидкість не перевищує 120 км/год, але машина дозволяє пересуватися навіть удвох і проходити по глибокому снігу, по лісу і рівнині.
Зверніть увагу
Для утилітарного снігохода характерно виконання передньої підвіски у двох варіантах: важільної і телескопічною. Перша - дозволяє краще управляти снарядом, що позначається на його маневреності, друга - стійка до механічних пошкоджень. Якщо ви затятий мисливець, підберіть модель з телескопічним управлінням - вона дозволить впевнено долати бездоріжжя.
Корисна порада
Пересічена траса не підходить для спортивних снігоходів - вони легкі, а тому не мають високу стійкість.