Як провести сімейний вечір.

Якщо останнім часом все вечора в колі сім'ї стали схожі один на інший, пора міняти ситуацію. Телевізор може зібрати всю родину за одним столом. Але вам і без нього є чим зайняти себе, що розповісти один одному і чим поділитися. Адже ви сім'я.
Інструкція
1
Придумайте заздалегідь тему для сімейної вечері. Це може піратський вечір, наприклад. Приготуйте вечерю з морепродуктів, заховайте заздалегідь в квартирі скарб і намалюйте карту, за якою його можна знайти. Після вечері запропонуйте дітям пограти в шукачів скарбів. А після того як скарби знайдені, можна приступити до перегляду улюблених «Піратів Карибського моря». Якщо у вас більш романтичний настрій, замість пошуків скарбу можна влаштувати похід у країну ельфів. Вечеря зробіть легким, з овочів і фруктів. Підготуйте з дітьми театралізовану виставу, а потім заспівайте під караоке ваші улюблені пісні.
2
Організуйте вечерю з декількох смачних, але простих в приготування страв. Обов'язково залучайте до клопотів на кухні всю сім'ю. Чоловік може почистити картоплю чи порізати м'ясо. Діти шкільного віку допоможуть вам нарізати овочі для салату і прикрасити його. А самим маленьким можна доручити сервіровку столу. Принести кілька тарілок з кухні у вітальню і розкласти серветки вони цілком здатні. Не поспішайте, насолоджуйтеся кожним моментом, проведеним всім разом за приготуванням. Спільну справу, навіть якщо воно просте, нехитре, об'єднує всю сім'ю і змушує відчути учасників одним цілим.
3
Влаштуйте прогулянку після вечері. Зламайте традицію щоденних вечірніх переглядів телепередач після ситної вечері. Можна вийти прогулятися в найближчий парк. Як здорово буває повільно крокувати по рипучому снігу і обговорювати, куди ви поїдете влітку у відпустку. Дайте висловитися навіть малюкам. Послухайте, про що вони мріють і на що сподіваються. Згадайте історію вашої першої зустрічі з чоловіком і розкажіть її дітям. Такі прогулянки нічого не варті в грошовому еквіваленті, зате скільки душевної теплоти і близькості ви подаруєте один одному.
Корисна порада
Перш ніж запланувати сімейна вечеря, переконайтеся, що цього вечора всі члени родини будуть вільні. Якщо у чоловіка важливу нараду на роботі, а старшого сина запросив друг на день народження, не потрібно змушувати їх терміново змінювати плани.