Як відключити редагування реєстру.

Доступ до всіх налаштувань операційної системи здійснюється через реєстр. Часто реєстр порівнюють з базою даних великого масштабу. Щоб не допустити ворогів до таких важливих об'єктів, рекомендується обмежувати доступ користувачів до цього інструменту.
Вам знадобиться
  • Редактор реєстру Regedit.
Інструкція
1
Обмеження доступу для користувачів здійснюється за допомогою відключення опції вільного редагування файлів реєстру . Варто відзначити, що скасування редагування файлів реєстру поширюється на всіх користувачів, крім адміністратора. Найбільш безпечний спосіб - редагування налаштувань оснастки «Групова політика».
2
Цей аплет можна запустити через «Панель управління» в меню «Пуск». Після його запуску перейдіть до гілки «Конфігурація користувача», відкрийте розділ «Адміністративні шаблони» і клацніть по рядку «Система». У правій частині знайдіть параметр «Зробити недоступними засоби редагування реєстру », клацніть по ньому мишкою, потім по кнопці «Відобразити вікно властивостей» на панелі інструментів.
3
У новому вікні поставте відмітку напроти пункту «Включено» і натисніть клавішу Enter або кнопку ОК. Для установки заборони запуску інших системних програм зробіть те ж саме по відношенню до пункту «Виконувати тільки дозволені програми для Windows».
4
Більш небезпечний спосіб полягає в редагуванні реєстру . Його запуск здійснюється через аплет «Виконати» після введення команди regedit. Перед зміною бази даних операційної системи не забудьте створити резервну копію (меню «Файл», пункт «Експорт»).
5
Потім відкрийте гілку HKEY_CURRENT_USER в лівій частині вікна програми і по черзі розкривайте такі папки: Software, Microsoft, Windows, CurrentVersion, Policies, System. Всередині папки System створіть новий DWORD-параметр DisableRegistryTools. Двічі клацніть по ньому і введіть нове значення «1» замість «0» (за замовчуванням).
6
Закрийте програму редагування реєстру . Перезавантажте комп'ютер і увійдіть в систему під іншим користувачем. Перевірте можливість запуску редактора реєстру , для цього натисніть клавіші Win + R і введіть regedit і натисніть кнопку «ОК».