Як позбутися від жуйки на джинсах.

прилип до джинсам жувальна гумка - досить неприємна річ. Особливо якщо ви проходили в забрудненою одязі весь день. Але не поспішайте викидати джинси. Від жуйки можна повністю позбутися простими підручними засобами.
Вам знадобиться
  • - лід;
  • - рідина для миття посуду;
  • - скотч;
  • - праска;
  • - чистий аркуш паперу ;
  • - пральний порошок.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до прання постраждалої речі, видаліть спочатку основну прилиплу масу. Чим менше її залишиться, тим краще відіпрається пляма. Щоб вона добре злізла, необхідно заморозити її. Для цього покладіть на жуйку шматочок льоду або засуньте джинси в морозильну камеру на пару годин. Після того як тканина затвердіє, дістаньте її і розкришите жувальну масу гострим предметом.
2
Позбутися жуйки можна і за допомогою клейкої стрічки або скотча. Добре приліпите його до прилип масі, а потім різко одшмагаю. Після цього частина жуйки повинна залишитися на клейкою стрічці. Потім притисніть чисту ділянку скотча. Робіть так до тих пір, поки на джинсах не залишиться частинок жуйки .
3
Після цього приступайте до видалення залишилося після жуйки плями. Налийте на нього кілька крапель засобу для миття посуду, яке відмінно справляється з різними плямами. Зачекайте кілька хвилин. А потім виперіть джинси на звичайному режимі прання.
4
Залишки жуйки можна прибрати і гарячою праскою. Але робити це можна тільки на світлих бавовняних джинсах. Синтетичні від гарячої праски можуть розплавитися, а сильно забарвлені - злиняти. Покладіть забруднений одяг на прасувальну дошку, розмістіть на плямі чистий аркуш білого паперу, а потім поставте зверху добре розпечений праска. Від цих дій жуйка повинна розплавитися і її легко буде прибрати.
5
Не періть джинси в дуже теплій воді. На жуйку це ніяк не вплине, а от штани, особливо темно-сині, можуть сильно злиняти. І не використовуйте масляні засоби - від них може залишитися жирне негарне пляма, з яким потім доведеться боротися.
6
Якщо пляма в'їлося занадто сильно і його не вдається видалити в домашніх умовах, віднесіть постраждалу річ в хімчистку. Там напевно впораються з цією проблемою.