Як позбутися від білих плям на взутті.

Російські зими - це мороз, ожеледь і снігопади. Взуття в цей час року швидко зношується. Причиною цього також стає сіль, якою рясно посипають дороги. Після контакту з нею на поверхні чобіт залишаються білі плями.
Вам знадобиться
  • -пена для взуття;
  • -спірт;
  • -уксус;
  • -картопля;
  • -крем для взуття.
Інструкція
1
Дану проблему краще попереджати. Купіть в взуттєвому магазині спеціальне вологовідштовхувальне засіб і кожен день перед виходом на вулицю обробляйте їм свої чоботи.
2
Якщо профілактика білих плям не допомогла, носіть з собою або зберігайте в ящику робочого столу балон з чистячої піною для взуття . Засіб нанесіть на складену в декілька шарів паперову серветку або на шматок щільної тканини. Обробіть їм ділянки на взуття , де виявилися розводи через солі.
3
Коли під рукою немає спеціального засобу для очищення взуття , позбудьтеся плям за допомогою звичайного спирту. Змочіть їм ватний тампон і протріть по лінії освіти розлучень. Таким чином, ви дуже швидко приберете всі плями.
4
Не змивайте сліди від солі водою. Так ви тільки погіршить ситуацію. Приготуйте розчин з води і оцту. Змішайте ці компоненти в пропорції 2: 1. Візьміть паперову серветку і змочіть її в розчині. Акуратно протріть чоботи і ретельно видаляйте білі розводи. Потім м'якою сухою ганчіркою насухо витріть взуття. Плями прибирайте послідовно, одне за іншим. І кожен раз використовуйте суху тканину для осушення шкіри.
5
Висушіть чоботи природним чином. Після повного висихання перевірте, чи не утворилися нові розводи. Якщо все ж сліди від солі залишилися, повторіть всю процедуру очищення заново. А якщо вам пощастило з першого разу позбутися від настирливих розлучень, то нанесіть на щітку з густою щетиною крем для взуття і почистіть їм своє взуття.
6
Постійно обробляйте чоботи за допомогою крему, після кожного походу на вулицю очищайте їх. Завдяки цьому вони служитимуть вам довго і надійно. Якщо на вулиці сльотава і холодна погода, обов'язково використовуйте засоби-бар'єри та спеціальні просочуючі препарати. При виборі такого засобу орієнтуйтеся на матеріал, з якого зроблена ваша взуття.
7
Якщо білі плями з'явилися на замшевих чоботях, розріжте навпіл свіжий картопля і протріть їм поверхню чобіт. Потім висушіть їх і м'яко обробіть щіткою.
Сліди від дезодорантів і антиперспірантів, що містять активні речовини, часто псують одяг. Білі і жовті плями можуть бути стійкими, тому для їх видалення слід випробувати декілька варіантів виведення. Доступні домашні засоби допоможуть позбутися від плям дезодоранту.
Вам знадобиться
  • - горілка або спирт
  • - оцет і сіль
  • - рідина для миття посуду
  • - господарське або дитяче мило
Інструкція
1
Замочите одяг у воді. Налийте в невеликий тазик теплу воду і помістіть туди річ на деякий час. Спробуйте замочування без порошків і мильних розчинів - якщо після цієї плями видаляються з працею, то замочіть одяг ще раз, але вже з миючим засобом. Спосіб підходить для однотонних світлих тканин. Виперіть річ ще раз і добре виполощіте.
2
Видаляйте плями за допомогою спирту. Дезодорант залишає білі плями на чорній одязі - їх краще видаляти відразу ж. Змочіть сліди горілкою або спиртом, залиште на кілька хвилин - для свіжих плям досить двухминутного впливу, застарілі розводи залиште приблизно на годину. Одяг виперіть та добре прополощіть, позбавляючись від слідів спирту.
3
Для видалення плям на кольоровий одязі використовуйте оцет і сіль. Оцтом змочіть область пахв і залиште на 8-9 годин (залежно від стійкості забруднення). Сіль втирайте у вологу тканину кілька хвилин і також залиште на деякий час. Обробіть забруднені місця мильним розчином, можете використовувати щітку з м'якою щетиною. Одяг добре виперіть і прополощіть кілька разів.
4
Використовуйте рідину для миття посуду. Спосіб не підходить для використання на делікатних і тонких тканинах, тому скористайтеся ним, тільки якщо хочете позбутися плям дезодоранту на міцних тканинах. Капніть трохи рідини для миття посуду на плями, злегка розітріть місця забруднення та прополощіть в холодній воді.
5
Позбудьтеся плям за допомогою мила. Для видалення плям на одязі підходить господарське або дитяче мило. Злегка змочіть тканину, потріть шматком мила забруднені ділянки, залиште на кілька хвилин. Потім ще раз потріть плями та виперіть.
6
Використовуйте засоби для усунення плям. Застосовуйте засоби для виведення плям згідно інструкції. Універсальні склади підходять для будь-якого типу тканин, але починати обробку одягу краще з виворітного боку.