Як святкувати срібне весілля.

Срібне весілля - це 25-річний ювілей спільного життя і відмінний привід переоцінити ваші справжні почуття по відношенню один до одного. Таке свято буває один раз в житті. Тому до нього треба грунтовно і завчасно підготуватися.
Інструкція
1
Подружжя пронесли свою любов через чверть століття і разом пережили всі негаразди і перешкоди на життєвому шляху. Але поруч завжди були рідні, друзі, знайомі, які підтримували у важкі моменти і раділи приємним подіям. Тому розділіть з ними своє щастя і обов'язково запросіть їх на торжество. Згідно давньої традиції, на святі повинно бути не менше 25 осіб.
2
За двадцять п'ять днів до майбутньої події розішліть запрошення. Купіть готові листівки в магазині або зробіть їх разом зі своєю другою половинкою з підручних засобів.
3
Обговоріть з чоловіком, які подарунки ви б хотіли отримати. Адже багато запрошених заздалегідь цікавляться цим питанням у винуватців торжества. Так що про всяк випадок складіть список можливих презентів.
4
Найкраще відсвяткувати срібну весілля в тому місці, де 25 років тому ви вже зазначали створення своєї сім'ї. Створіть святкову атмосферу. Прикрасьте приміщення повітряними кулями, стрічками, гірляндами і мішурою срібного кольору.
5
Стіл сервірують сріблястою посудом, столовим сріблом, серветками і скатертиною в цій же гамі.
6
Розвісьте на стінах стінгазети з фотографіями, на яких будуть зображені головні моменти в вашого спільного життя. Зробіть спеціальний альбом для побажань ювілярам.
7
Складіть святкове меню. На столі має бути багато різних страв, закусок, делікатесів, солодощів та фруктів. Крім того, на весільному торжестві, як і 25 років тому, обов'язково повинен бути коровай і величезний торт.
8
Враховуйте смаки ваших гостей, вибираючи спиртні напої. Вони повинні бути представлені в декількох видах: вино, шампанське, коньяк, горілка.
9
Придумайте цікавий сценарій для своєї срібного весілля. Підберіть відповідну музику, підготуйте різні конкурси, ігри та смішні сценки. Зробіть все для того, щоб цей важливий день не пройшов буденно, нудно.