Як відсвяткувати день народження доньки.

Часто діти чекають від святкування дня народження чогось незвичайного. Чи не обдуріть очікування своєї дочки і влаштуйте їй незабутнє свято. Підійдіть з усією відповідальністю до організації торжества і враховуйте кожну дрібницю, яка зможе порадувати вашу дівчинку.
Інструкція
1
Придивіться до захоплень своєї дочки. Тільки відштовхуючись від її переваг, можна організувати свято, яке запам'ятається на все життя. Якщо дівчинка захоплюється історіями про піратів, не потрібно влаштовувати костюмований день народження в стилі Winx і навпаки. За таким же принципом підбирайте місце для святкування. Активним дівчаткам, що захоплюються спортом та іграми, не варто робити домашню вечірку - тут більше підійде парк.
2
Продумайте сценарій свята. На більшості дитячих заходів левова частка часу приділяється застілля - в підсумку діти об'їдаються, і їм стає нецікаво грати і веселитися. Тому віддайте перевагу більшого розмаїттям конкурсів та розваг. Щоб діти активніше брали участь в іграх, придумайте невеликі заохочення.
3
Продумайте меню свята. Як вже говорилося, діти повинні більше розважатися, ніж є. Тому приготуйте легкі холодні закуски, розкладіть фрукти і напої. Торт має стати кульмінацією свята і в цьому випадку економити не варто - замовте щось, воістину грандіозне. Окрасою може служити шоколадна фігурка улюбленого героя вашої дочки.
4
Прикрасьте приміщення, якщо ви все ж вирішили проводити день народження будинку. Дітей дуже порадують гірлянди та фігури з кульок. Роздрукуйте найкращі фотографії своєї дочки і оформите ними цілу стіну. Взагалі, займаючись організацією свята, пам'ятайте, що ви повинні справити враження не так на гостей, а саме на дочку. Тому зробіть все, щоб вона відчула, наскільки цей день особливий для неї. Посадіть її на чолі центрі столу, на найвищий стілець. Організуйте гру, в ході якої вона повинна буде розгорнути всі подарунки. Природно, те, що піднесете їй ви, повинно виконати як мінімум одну її мрію, і тоді свято можна вважати ідеальним.